Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Заява Проводу ОУН (б) ГОЛОВНЕ – НЕ МОВЧАТИ!

jurko | 16.09.2010 15:56

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Закликаємо чесних політиків, інтелектуалів, духовників, підприємців, юристів і звичайних громадян – усіх, хто не погоджується жити у поліцейській державі:

Не мовчіть, не зневірюйтесь, а дійте!


Заява Проводу ОУН (б)

ГОЛОВНЕ – НЕ МОВЧАТИ!

Ситуація з систематичними порушеннями демократичних прав і свобод набирає в Україні загрозливих масштабів. Чимало прикладів ми спостерігали за трохи більше, ніж півроку діяльності нової влади. Останній замах на свободи і права громадян – це намагання позбавити українців вільного доступу до національної пам'яті, про що свідчить затримання історика, директора Національного музею "Тюрма на Лонцького" Руслана Забілого та відкриття "кримінальної" справи щодо намірів розголошення державної таємниці.

Київські можновладці, беручи за зразок політику Росії, намагаються деформувати історичну свідомість нашого народу. Вони свідомі того, що той, хто не контролює минуле, зокрема періоди окупацій та боротьби за волю і незалежність, не здатен узяти під контроль сучасне і майбутнє.

Можна собі уявити, що на нас чекає в майбутньому, якщо ми будемо мовчати. Сумнозвісний 1937-ий рік повертається у 2010-му. Кожен, хто думає про Україну – не може по-зрадницькому мовчати. Необхідно бити на сполох, бо завтра владне свавілля може повторитися з ким завгодно і де завгодно.

Ми закликаємо до акцій, що організовуються на захист людських прав, до акцій, що стосуються питань освіти, проти фальсифікацій і замовчування нашої історії. Сьогодні українці в усьому світі повинні бути єдині в обстоюванні своїх національних прав.

Закликаємо українців у діаспорі звертатися до своїх урядів, загострювати їх увагу до проблеми згортання демократії в Україні, виходити на масові акції протесту проти антиукраїнської політики влади.

Теперішні дії нового міністра освіти, голови СБУ й керівника-комуніста Українського інституту національної пам'яті цілковито направлені на те, щоб позбавити наших дітей національної історичної пам'яті. Звертаємося до батьків, вчителів, викладачів ВНЗ: Не мовчіть! Адже вашим моральним обов'язком є виховання чесних та свідомих громадян України.

Закликаємо чесних політиків, інтелектуалів, духовників, підприємців, юристів і звичайних громадян – усіх, хто не погоджується жити у поліцейській державі:

Не мовчіть, не зневірюйтесь, а дійте!

Провід ОУН (б)

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua