Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Убогість комуніста Симоненка.


7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

7 листопада комуністи бажають повернути.

Убогість комуніста Симоненка.
У кожного свій популізм. Кожна політична сила по своєму спекулює у відносинах зі своїм електоратом. Якщо Партія регіонів годує електорат обіцянками про другу державну мову, то наші товариши комуністи нічого кращого не вигадавши, свої 3 відсотка, представників старшого покоління вирішили нагодувати імовірним поверненням вихідного дня – 7 листопада. Мова іде про законопроект товариша Симоненка та товариша Цибенко, вже всім відомий проект Закону України "Про внесення змін до статті 73 Кодексу законів про працю України" (про повернення свята – 7 листопада, – http://gska2.rada.gov.ua/pls/zweb_n/webproc4_1?id=&pf3511=38453).

Читаючи пояснювальну записку до проекту Закону не встигаєш дивуватися убогістю тих, хто її писав, стільки брехні та побрехеньок в ній мирно співіснує. Перш за все мене наче струмом зачепило ось це:

- Події 1917 року заклали основи незалежності України, її економічного, соціального і духовного розвитку. Як наслідок, Україна у 1945 році стала однією з країн – засновників Організації Об'єднаних Націй.

Це новина так новина, виявляється Україна є незалежною з 1945 року, коли стала засновником Організації Об'єднаних Націй, а основи незалежності заклали події 1917 року, напевно більшовики.

Автори законопроекту чомусь вважають, що свято 7 листопада було скасовано всупереч думці переважної частини населення, тобто товариш Симоненко з іншим товаришем дійсно вважають, що вони повертають історичну справедливість.

Але з цього приводу їх слід розчарувати, згідно з результатами всеукраїнського опитування, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова, кожен десятий громадянин України (9,9%) вважає 7 листопада найбільшим святом, а понад чверть опитаних (27%) – таким же святом, як нинішні офіційні свята. Для половини населення України (51%) цей день є звичайним днем, а 7,4% респондентів сприймають цей день як день пам'яті жертв комуністичних репресій. Решта опитаних не визначилися з відповіддю. За останні 7 років помітно знизилося число тих, хто вважає цей день святом. У 2002 році 16,3% респондентів вважали 7 листопада найбільшим святом, а 35% – таким же, як і нинішні офіційні свята. Як звичайний день його сприймали 38,6% опитаних і лише частка тих, хто сприймає цей день як день пам'яті жертв комуністичних репресій не змінилася (7,4%) (http://razumkov.org.ua/ukr/news.php?news_id=320).

Ще одним розчаруванням для комуністів є та обставина, що ініціатором внесення змін в Кодекс законів про працю щодо виключення 7 листопада в 2000 році, як свята, є народний депутат України від Партії регіонів О. Лавринович, тому з голосуванням виникнуть проблеми. Симоненко це і сам розуміє, тому замість того, щоб подарувати своєму електорату ще один вихідний день, він фактично переніс 2 травня на 7 листопада, – така собі спритність рук, і нічого більше.

А що там у наших сусідів росіян та білорусів? В Росії згідно ст... 65 Кодексу законів про працю російської федерації 1 і 2 травня є свято весни та праці, 7 листопада – річниця Великої Жовтневої соціалістичної революції. У білорусів 7 листопада святкують також Дзень Кастрычніцкай рэвалюцыі, а 1 травня Дзень працы. Виходить, що тільки брати українці відірвались від компанії братів – слов'ян.

Гадаю, що у правлячої коаліції стане розуму і законопроект комуністів буде провалений, бо в іншому разі це буде останньою крапкою. Але встановити свято можна, тобто дати народу додатковий вихідний можна 7 листопада, але з іншої нагоди. Наприклад, 7 листопада Центральна рада прийняла 3-й Універсал, яким проголосила створення Української Народної Республіки. Чим не свято? Та й Олег Тягнибок народився в цей день... Для чого людині день народження псувати. Але одно можна сказати з впевненістю, на наступних виборах у комуністів виникнуть досить серйозні проблеми з подоланням прохідного бар'єру, бо з такими підходами та хронічною продажністю далеко не поїдеш...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua