Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Увага! Струнко! Партія регіонів вже "строит" нову країну.


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
2

Про те, як, хто, коли і як "строит" і яку країну.

Увага! Струнко! Партія регіонів вже ''строит'' нову країну.
Якщо б на одного середньостатистичного бельгійця припало би стільки політичних скандалів та потрясінь, скільки витримав середньостатистичний українець в 2010 році, то бельгієць пішов би топитися у річці Шельда, а король Альберт 2 пішов би навічно у монастир. Психоаналітики взагалі б не витримали, лікарні були б переповнені від бельгійців з нервовими розладами, а рівень самогубств збільшився б в кілька разів.

Українця цим не проймеш, бо українець, наче колорадський жук на отруту, з кожним роком лише закріплює свій внутрішній імунітет до політики і до держави в цілому. На цьому фоні влада почуваючись дуже самовпевненою з кожним днем вносить у всеукраїнський експеримент дослідження витривалості українця все нові і нові подразники.

Дивлячись сьогодні на українців, своїх сусідів, які весело докопували бараболі на своїх городах, спалюючи сміття та підгодовуючи городи на зиму сіючи гірчицю, я бачив, як вони всіма своїми рухами висловлювали впевненість в завтрашньому дні. По – перше, бараболя зародила. По -друге, помідори, цибуля і огірки також були, Слава Богу. І по -трете, капуста і все інше на городі є і ще буде, тобто погріб мої сусіди натовчуть, як треба. А це для українця, чи не найголовніше перед зимою.

В чому різниця між маленьким українцем та великим? В тому, що для маленького українця впевненість у майбутньому – це повний погріб на зиму, а для великого – рахунок в офшорній зоні.

В 2010 році одні великі українці трохи перемогли інших великих українців. Сьогоднішні "розборки" наверху, арешти, кримінальні справи лише тішать українця, бо гасло майдану: "Бандитам – тюрми"" почали реалізовувати біло-голубі тільки трохи його відкоригувавши: "Чужим – тюрми, своїм – крісла".

Сьогодні Партія регіонів проводить Національні збори "Строим новую страну!". Про це я дізнався випадково натрапивши на двомовний інтернет – ресурс ПР, де можна побачити дві мови – російську і... англійську. Якщо комусь відомо про україномовний сайт ПР, прошу негайно повідомити, щоб скандалу не наробити, бо якось воно не дуже гарно звертися лише до російськомовних та англомовних, а де ж українці? Не знайшлося технічний вирішень зробити тримовний інтерфейс?

Щодо сьогоднішніх Національних зборів, то збори тому що послідовні і тому що патріотичні і взагалі правильні збори, бо підводять риску під кількамісячною вакханалією влади всіх рівнів над своєю державною. І дуже правильним є відсутність української мови на сайті ПР, бо російська назва національних зборів "Строим новую страну" відповідає змісту, який власне і вкладають в неї регіонали. Те, що вони зараз вчиняють, називається не будівництвом, а саме "Строим новую страну". Р-а-з! І немає районних рад в Києві. Д-в-а! і скоро Газпром "сховає" наш Нафтогаз з нами всіма за борги.

На що буде схожа Україна, коли її "построят"? на Україну 1933 або 1937 року або можливо на сьогоднішнє Єнакієво чи Макєєвку? Сьогодні Національні збори будуть наповнені пафосними співами двічі несудимого, геолога Пахло та інших регіанальних достойників. На цих зборах не будуть розказувати, яку саме країну вони будуть "строить", про це ми будемо дізнаватися кожного дня, отримуючи квитанції та рахунки, судові рішення та вироки, виконавчі листи і тупі ненормальні протигуманні та нелюдські Закони.

Сьогодні мене абсолютно не вразили новини за день. Бо все було очікуваним, ніякого здивування у мене, як і в інших не було. Що тут скажеш? "Пацани "строят". Але сьогодні мене вбила заява регіанальної партії: "Партия регионов призывает оппозицию прекратить топтаться по имиджу Украины" (http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/4c8520efb37c8/). Не те, що я хочу виправдати опозицію, але чия б свиня тут розпатякувала про імідж України? Якщо опозиція топчеться по іміджу України, то ПР виявляється його піднімає? Спочатку розвертає Україну задньою стороною до Європи, а потім голосить про імідж України.

В заяві з приводу іміджу України мене здивувало дилетантство та невігластво пресс – служби ПР. Порушені всі канони, правила, взагалі все, що можна було порушити при написанні такої заяви. У мене склалось враження, що за змістом – це заява якоїсь сільської партійної організації з приводу межевого спору за 5 сантиметрів. Вони обурені, що обрання їх Президента хтось та не визнає. Я також не визнаю цю особу своїм Президентом, і що з того? Кому яке діло, що я думаю і що говорю? Хоча б постидались давати такі дебільні заяви. Обурені вони цинізмом. А як я обурений? А як обурені українці?А як були обурені були сьогодні кияни?

А взагалі то, все майже як у Філатова:

Утром мажу бутерброд -

Сразу мысль: а как народ?

И икра не лезет в горло,

И компот не льется в рот!

А стосовно того, яку країну будуть "строить" і що буде чекати українців, якщо вони будуть жити своїми городніми справами, а суспільні віддавати на поталу кому-небудь, то можна продовжити таким:

Генерал:

Там собрался у ворот

Энтот... как его... народ!

В обчем, дело принимает

Социяльный оборот!

А всему виной Федот,

Энто он мутит народ,

Подбивает населенье

Учинить переворот!...

......

Царь:

Энто как же, вашу мать,

Извиняюсь, понимать?

Мы ж не Хранция какая,

Чтобы смуту подымать!

Кто хотит на Колыму -

Выходи по одному!

Там у вас в момент наступит

Просветление в уму!

Коментарі
Будете сміятись, але я (дуже серйозно поставившись до Вашого прохання) таки знайшла україномовний сайт ПР! Щоправда, поки що лише на Волині...
:- ((
Отже, в деяких ПАРТІЙних РЕГІОНах українці (которие мєшают нам жить) таки впадають у вічі.

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua