Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Школярі Київщини голодують

lilit | 6.09.2010 16:57

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Діти прийшли зі школи і поскаржились батькам, що їх до 14.00 так ніхто і не погодував, щоправда скоротили перерви. Їм лише сказали, що так може бути два тижні. Батьки обурені – кажуть, якби знали, то дали б дали дітям щось перекусити.

Харчування в школах отримують лише 1-4 класи. Це їм забезпечує місцевий бюджет.


Старшокласники рятуються хто як може: якщо є гроші – йдуть в їдальню за пиріжками, якщо нема – то залишається просто мріяти про домашній обід.

"Мама ходила в школу за книжками 31, була на лінійці 1 вересня. Хоч би хто повідомив, я б дітям їсти дала з собою. Прийшла дитина з школи, зморена, замучена", – каже Олена, чиї діти відвідують школу в селищі Коцюбинське, що за кілька кілометрів від Києва.

"У їдальні діти-чорнобильці мають право на безкоштовне харчування. У нас таких 95 відсотків, бо ми маємо 4 зону. Виходить, зараз їхнє право на безкоштовне харчування порушене", – пояснює ситуацію Дмитро Собко, цьогорічний випускник.

Викладачів ситуація, що склалася в Приірпінні не дивує. Кажуть, так мало не щороку. Дивує те, що вони не бачать в цьому проблеми й називають таку ситуацію "нормою".

На питання, чому не повідомили батьків, реагують своєрідно: оскільки це норма, то проблеми, як такої, немає, отже, немає необхідності в тому, щоб давати інтерв'ю.

Коли буде результативний тендер – невідомо. Можливо, на початку наступного тижня харчування вже буде, а можливо, це триватиме кілька тижнів, кажуть вчителі.

В Ірпінській міській раді знають, чому діти голодні й пропонують батькам самостійно оплачувати харчування.

"У школах міста Ірпінь харчуються всі категорії дітей з 1 вересня. У деяких школах Гостомеля та двох школах Коцюбинського немає харчування для дітей старших класів", – коментує ситуацію начальник відділу освіти Ірпінської міської ради Василь Туташанський.

"Міністерство праці та соціальної політики проводило тендер. Це окремий лот. Результати скасовані. Мені пояснили причини: подався лише один учасник, що не відповідає антимонопольному законодавству. Новий тендер має відбутися за кілька днів. До проведення тендеру ми запропонували, щоб діти харчувались за кошти батьків", - додає він.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua