Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Профспілки оприлюднили поправки до Податкового Кодексу, які дозволять зберегти рентабельність бізнесу


0
Рейтинг
0


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
0

До проекту Податкового Кодексу має бути внесено шість обов'язкових поправок, без яких цей нормативний акт буде неефективним. Про це зазначає голова Національного форуму профспілок України Мирослав Якібчук.

Дані поправки стали підсумком незалежного обговорення проекту Податкового кодексу, яке за ініціативи НФПУ, відбулося у 12 областях України протягом серпня місяця. В даному обговоренні загалом взяли участь близько двох тисяч підприємців, особливу активність проявили представники сектору ринкової торгівлі. Напрацьовані ініціативи були узагальнені робочими групами Координаційної ради працівників ринків України та надіслані Президенту України, Прем'єр-міністру та до відповідних профільних установ.

По-перше, право на спрощену систему оподаткування має надаватися підприємцям, загальний обсяг доходу яких не перевищує протягом року 800 тис. грн., а не 500 тис. грн., як передбачено Законопроектом.

По-друге, спрощена система оподаткування має поширюватися на ринки та торговельні об'єкти, кількість торговельних місць в яких не перевищує 200, а розмір кожного торговельного місця є не більшим, ніж 10 м. кв...

По-третє, орендодавці земельних ділянок, житлових та нежитлових приміщень, площа яких не перевищує 300 м. кв. також мають отримати право на спрощену систему оподаткування.

По-четверте, щоденне відображення надходження виручки від реалізації продукції, товарів та послуг у книзі обліку доходів має відбуватися лише у випадку здійснення фінансових операцій, а не всіх господарських операцій, як передбачено нинішньою редакцією Кодексу.

По-п'яте, можливість перейти до сплати податку за іншою ставкою має надаватися підприємцям щомісячно, а не лише поквартально, як запропоновано у тексті Законопроекту.

По-шосте, Свідоцтво платника податку за спрощеною системою має видаватися на весь період його діяльності, а не на один календарний рік, як є зараз.

В НФПУ переконані, що прийняття цих пропозицій дозволить зберегти рентабельність малого та середнього бізнесу і врятувати його від занепаду, оскільки вони ґрунтуються на багаторічному повсякденному досвіді діяльності приватних підприємців усіх регіонів України. Їх.

У профспілках зазначають, що залежно від того, як відреагує влада на їхні ініціативи, буде прийнято рішення про проведення організованих масових акцій.

Нагадаємо, Координаційна ради працівників ринків України була обрана 19 липня 2010 року Надзвичайним з'їздом працівників ринків України. На своєму першому засіданні, яке відбулося 2 серпня Координаційна рада прийняла План дій щодо вирішення критичної ситуації, яка склалася у секторі ринкової торгівлі країни.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua