Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Коментарі
  | 27.08.2010 13:42
" між редакцією та власником ЗМІ розпочався гострий конфлікт, в якому видавництво стало на бік журналістів, а очолювана Вами держава – на бік власника, "
Пане Самсон, я так розумію, що Ви вимагаєте аби Президент втрутився у господарчий конфлікт? Та таких конфліктів на кожному кроці, але до чого тут "утиски" і Ваше патетичне звернення? Уявімо, що "очолювана ним держава" стала би на Ваш бік і тоді все було б гаразд? Краще розкажіть в чому полягає та "правда", яку Вам не дають донести? Вибачайте, але суто господарчий конфлікт не є є обмеженням свободи слова. Шкода, що Ви не знайшли порозуміння з власницею, але це не є предметом для втручання Президента. Я так собі думаю.
Beware   | 27.08.2010 18:20
Дуже співчуваю, але маю питання: якщо Ви, Юрію, звертаєтесь до Януковича, хоче сказати, що ще не зрозуміли, яка в Україні настала бандитська влада? Рудий пацюк Кучма грішив побиттям журналістів та придушенням радіостанцій, нинішня влада продвожує ці "традиції". Ющенко хвалився що "подарував" свободу слова, щоб це не означало. То до кого Ви звертаєтесь?
Beware   | 27.08.2010 18:22
Цікаво, коли вже Кр-к переставиться? А то вже сил нема його демагогії бачити. Ось приклад безсоромності разом з декількома іншими.
Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua