Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4c7430f6037f8/

Вітаємо з Днем Незалежності!

jurko | 24.08.2010 23:52

Вітання Проводу ОУН (б)

Вітаємо з Днем Незалежності!
Вітаємо з Днем Незалежності!

Україна вступає в двадцяту річницю свого відродженого державного життя. Не було це двадцятиріччя легким і простим. Наше національне відродження проходить в нелегких умовах постколоніального суспільства, браку внутрішньої консолідації і перманентної експансії зовнішніх сил на економічному, інформаційному, політичному напрямках.

Організація Українських Націоналістів доклала максимум зусиль для вироблення, пропаганди і реалізації ідеї державної незалежності української нації і сьогодні, на етапі державотворення, всі наші зусилля спрямовані на наповнення державності українським національним змістом, консолідацію патріотичних сил, протистояння антидержавним чинникам.

ОУН вітає український народ, а насамперед учасників національно-визвольних змагань, в Україні та за її межами, з найбільшим національним святом.

Ми віримо, що сконсолідовані сили нації, наснажені незламною вірою в велике майбутнє нашої держави, керуючись національною ідеєю, зможуть вивести Україну на шлях сили, величі, добробуту, на шлях всебічного розвитку.

Пам'ятаємо, що лише в своїй державній хаті народ здобуде свою правду, і силу, і волю. Спільними зусиллями зробимо Україну країною нашої мрії.

Зі святом Незалежності, дорогі українці!

Слава Україні!

Голова Проводу ОУН (б) Стефан Романів


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua