Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"За цією межею немає співпраці, немає розвитку..."

| 23.08.2010 14:59

-6
Рейтинг
-6


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
10

Зверніть лише увагу на " До нього приєдналися інші представники УПЦ МП і члени делегації Римо-католицької церкви." Це особисьо для пана бурдяка і К

Агенція УНІАН передає – Голова Львівської обласної ради Мирослав СЕНИК вважає гідними звання українських церков Українську православну церкву Київського патріархату і Українську греко-католицьку церкву.

Як передає кореспондент УНІАН, такий погляд М.СЕНИК висловив у Львові під час урочистої академії, приуроченої Дню Незалежності України.

"Ми повинні підтримувати своє, національне – церкву. А такими церквами вважаю Греко-католицьку церкву і Православну церкву Київського патріархату", – сказав М.СЕНИК.

Після цієї заяви архієпископ Львівський і Галицький УПЦ Московського патріархату АВГУСТИН демонстративно залишив засідання академії. До нього приєдналися інші представники УПЦ МП і члени делегації Римо-католицької церкви.

"Коли поважана людина, представник львів'ян, дозволяє собі переступити рубіж тактовності і взаємоповаги – за цією межею немає співпраці, немає розвитку Львівського регіону, України, нації, підйому культури і відродження цінностей", – прокоментував ситуацію один з учасників академії.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua