Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ПР готується уже наступного тижня планує зробити перший крок щодо скасування райрад у Києві, – Березовець

За Харьківщину! | 21.08.2010 17:21

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Партія регіонів планує на позачерговому засіданні Київради у середу-четвер (25-26 серпня) прийняти звернення до Верховної Ради з проханням скасувати райони у м. Києві. Про це заявив директор PR-групи "Polittech" Тарас Березовець, коментуючи інформацію ЗМІ про про можливість відміни виборів до райрад столиці.

"Попри заяви Партії регіонів, що ніхто не збирається скасовувати райони у Києві, зараз ПР ведуться активні консультації щодо проведення позачергового засідання Київради у середу-четвер, на якому планується прийняти звернення до парламенту з проханням скасувати райради у Києві, внісши відповідні зміни до закону про столицю. Для цієї мети, навіть, намагаються знайти закордоном секретаря Київради Олеся Довгого, щоб було кому провести відповідне засідання міськради", – заявив він.

Тарас Березовець підкреслив, що для цієї мети нинішня владна команда планує залучити й Блок Кличка, якому пообіцяють проведення позачергових виборів мера та Київради та підтримку на них з боку влади навесні наступного року.

"Ми бачимо, як регіонали спочатку намагалися позбавити киян можливості обирати міського голову через розділення посад мера та голови КМДА, а зараз збираються киян позбавити права обирати райради, розуміючи програш на них. Зрозуміло, що ці кроки робляться таємно від киян, тому Кличку та іншим "опозиціонерам" слід пам'ятати, чого варті домовленості з Януковичем на прикладі переговорів БЮТ та ПР про створення коаліції навесні минулого року", – нагадав політтехнолог.

Березовець відзначив, що серед політсил Київради противитимуться ліквідації районних рад столиці фракція БЮТ та міжфракційне об'єднання голови Шевченківського району Віктора Пилипишина "Кияни передусім!", оскільки вони розраховували отримати високі результати на запланованих на жовтень виборах райрад.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua