Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто насправді винен в розбудові української держави.


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
3

Майже весь перелік розбудовників.

Хто насправді винен в розбудові української держави.
Сьогодні вкотре Президент України роздавав нагороди і ще на одного розбудовника незалежної української держави стало більше, – вічний другий комуніст нашої держави, товариш Мартинюк отримав довгоочікуваний орден князя Ярослава Мудрого IV ступеня.

Нічого дивного в цій новині немає, наші вищі керманичі постійно отримували на свої дні народження державні нагороди, це стало доброю радянською традицією. Мені цікавить інше, якщо шановний товариш другий комуніст отримав орден за багаторічні законотворчу та громадсько-політичну діяльність, якщо він виявляється вчинив визначний особистий внесок в розбудову незалежної української держави, то чого ж тоді розводити теревені, що ці кляті помаранчеві 5 років були при владі, то дайте і нам трохи там побути.

А я оце думаю-гадаю, а хто ж це Україну завів в 2010 рік, хто винен в тому, що ми так і продовжуємо борсатись в багнюці і з кожним роком стаємо жити все краще і краще? Спочатку думав, що це комун яки, потім, – Кучма, після цього винними зробили помаранчевих, а насправді -це такі, як Адам Мартинюк розбудовували нашу державу.

Давайте також подякуємо і іншим шановним панам товаришам, які разом з Адамом Мартинюком ось вже два десятиліття розбудовують нашу державу, всі ці пани є кавалерами ордену князя Ярослава Мудрого.

Серед найбільш заслужених політиків, крім Мартинюка можна назвати ще: на літеру К: Кравчук, Кушнарьов, Кінах; на літеру П: Плющ та Пустовойтенко, ну ще є Горбулін, Масол та Омельченко.

Серед заслужених 5 ступеня можна побачити таких акторів політичного жанру: Азаров, Гайдук, Ехануров, Звягільський, Ківалов, Лазаренко. Лавринович, Лужков!!!, Луценко, Ляшко, Марчук, Медведько, Медведчук, Мороз, Наливайченко, Плющ, Табачник, комуніст Ткаченко, Удовенко, Нємцов, Черномирдін, Яценюк.

Як бачимо, всі потроху доклали зусиль, щоб розбудувати нашу державу, тут і кучмісти, і регіонали, і комуністи, і трохи помаранчевих, тому всі ці розмови про те, що хтось десь 5 років не був при владі, нехай лишать для своїх онуків. Роками не відлазили від корита, кляті розбудовники української незалежної держави.

Цікаво тільки, який же такий вагомий внесок в розбудову відносин між Росією та Україною вклав Лужков?

Країна повинна знати своїх "хероїв". Подякуємо їм за своє життя і за розбудову цієї держави...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua