Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Віктор Янукович   пожежі   селекторна нарада   Василь Джарти   Юрій Вілкун   Михайло Добкін   Олексій Удовиченко   Борис Петров   Сергій Рижук   Анатолій Близнюк   пиар   PR

Трусца жирком або неформальні нотатки з протипожежного селектора

Hach | 17.08.2010 10:15

2
Рейтинг
2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
0

Якщо Юлія Тимошенко активно піарилась на грипові, то Віктор Янукович активно юзає тему пожеж. Після піарного РНБО у Криму Президент вирішив підбити підсумки. ВІктор Янукович дійшов висновку, що деякі чиновники "повільно розгортались" і порадив їм "потрусити жирком".

Якщо Юлія Тимошенко активно піарилась на грипові, то Віктор Янукович активно юзає тему пожеж. Після піарного РНБО у Криму Президент вирішив підбити підсумки. ВІктор Янукович дійшов висновку, що деякі чиновники "повільно розгортались" і порадив їм "потрусити жирком". Президент прямо так і заявив, що зібрав усіх "щоб не розслаблялись". За тим щоб губернатори не розслаблялись слідкували запрошені Генпрокурор, міністр внутрівшніх справ і голова СБУ.

Аби нікого не образити Віктор Янукович до слова губернаторів запрошував по алфавіту. Першим звітував Василь Джарти. Прем"єр Криму здивув! Він говорил українською мовою. Погано, із папірця, але говорив. Анатолій Близнюк говорив взагалі ідеально. Доречі, його звіт був найбільш лаконічним. Так само державною звітував і Михайло Добкін. Точніше пробував... Під кінець перейшов на російську. Без суфлера Геппи йому, вочевидь, складнувато...

Ще одна деталь щодо Добкіна. Михайло Маркович коли згадав про кримське засідання РБНО чомусь захіхікав. Які приємні асоціації із протипожежним Раднацбезом виникли у керівника Харківщини – невідомо. Можливо, сміявся із комічності самого заходу?!!

Виключно російською говорили губернатор Запоріжської області Борис Петров та Дніпропетровської Юрій Вілкун. Останній, попри те, що в його області вигоріло 500 гектарів лісу звітував бравурно і оптимістично: "усе під контролем". Юрій Вілкун єдиний з губернаторів, який замість таблички обласного центру поставив перед собою табличку із власним прізвищем. Любити себе, так би мовити, не заборонено.

Президент спочатку питав губернаторів чи є питання до центру і "що ще треба зробити". Але коли керівник Житомирщини Сергій Рижук сказав, що "потрібно так як є" Віктор Янукович із цими питаннями більше ні до кого не чіплявся.

Найбільше Президет поспілкувався із губернатором Полтавщини Олексієм Удовиченком. Віктор Янукович поцікавився як йде підготовка до Сорочинського ярмарку. Спочатку Президент запитав чи всіх губернаторів запрошено на ярмарок. Удовиченок повідомив, що запрошення отримали всі голови ОДА та обласних рад, але підтвердили свою участь керівники лише п'яти регіонів.

Оскільки цей діалог слухали керівники усіх регіонов, то після такої реклами варто очікувати масового приїзду на ярмарок керівників усіх регіонів. Тим більше, що там буде весело.

"Як потрібно? З піснями?" – запитав Президент щодо організації ярмарку. "Так точно!" – запевнив губернатор Віктора Януковича.

От так, зібрались поговорити про протипожежну безпеку, а завершили розмовами про танці...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua