Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Українавиборидиктатурадемократіявлада

Місцеві вибори: хто кого обирає.


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Права вибору в Україні не існує. Це вибір без права.

Місцеві вибори: хто кого обирає.
1. Стаття 24 Конституції України: громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом. Не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками... політичних... переконань...

2. Стаття 36 Конституції: ніхто не може бути примушений до вступу в будь-яке об'єднання громадян чи обмежений у правах за належність чи неналежність до політичних партій або громадських організацій. Усі об'єднання громадян рівні перед законом.

3. Стаття 38 Конституції: громадяни мають право... вільно обирати і бути обраними до... органів місцевого самоврядування.

4. Стаття 10 Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів": право висування кандидатів у депутати та кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови належить громадянам України, які мають право голосу. Це право реалізується громадянами України через республіканські в Автономній Республіці Крим, обласні, районні, міські, районні у містах організації політичних партій (далі – місцеві організації партій) або шляхом самовисування відповідно до цього Закону.

5. Стаття 35 Закону: право висування кандидатів у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласної, районної, міської, в тому числі міст Києва та Севастополя, районної у місті ради реалізується виборцями у відповідних багатомандатних, одномандатних мажоритарних виборчих округах через місцеві організації партій у порядку, передбаченому цим Законом. Право висування кандидатів на посаду міського голови реалізується виборцями у відповідних єдиних одномандатних виборчих округах через місцеві організації партій у порядку, передбаченому цим Законом.

6. За соціологічними дослідженнями (взято результат Центру Разумкова за жовтень 2009 року) повністю довіряє політичним партіям 1, 9 % голосів; скоріше довіряють – 14, 9 % голосів; скоріше не довіряю – 38, 1 % голосів; повністю не довіряють – 40 % голосів, важко відповісти – 5 % голосів. Гадаю, що відсоток тих, хто довіряють є насправді дійсними членами партій 1, 9 %, тобто це ті, хто може реалізувати своє конституційне право (у кого є дійсні цифри партійності українців, повідомте), а це з 37 млн. грн... приблизно 700 тис. Насправді список буде затверджений головою партійної організації та його оточенням.

Висновки: В Україні тепер, ми українці, не маємо права вільно обирати та бути обраними до органів місцевого самоврядування.

Українців фактично примушують вступати в партійні організації, в іншому випадку громадянин позбавлений права на участь у місцевому самоврядуванні.

Об'єднання громадян не є рівними перед законом, виявляється, що є кращі і гірші. В Україні існують привілеї за політичною ознакою.

За відсутності самовисування (крім села), права на участь громадських організацій у виборах (крім права бути спостерігачами), політичних партій, які зареєстровані пізніше, ніж за рік до виборів, місцеві вибори є великою профанацією, адже ті, хто прийде до влади оберуть самих себе без участі народу України.

Обрання влади лише політичними партіями, яким українське суспільство не довіряє, призведе до фактичної нелігітимності місцевої влади та загострення соціальної напруги в суспільстві, що зумовить владу до переходу авторитарних методів управління та повного згортання демократії. Ті політичні сили, які будуть приймати активну участь в місцевих виборів, є учасниками процесу знищення України, як демократичної держави.

Права вибору в Україні не існує. Це вибір без права.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua