Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4c5c27eab8f01/

Прокуратури Київської області притягнула селищного голову Садовського до адміністративної відповідальності за порушення Закону України "Про боротьбу з корупцією"

lilit | 6.08.2010 18:19

Підставами для складання адміністративного протоколу послугували матеріали про порушення ним вимог п. "а" ч.2 ст.1 Закону України "Про боротьбу з корупцією", а саме незаконне одержання премій та надбавок в сумі 12 396 грн.

Прокуратури Київської області притягнула селищного голову Садовського до адміністративної відповідальності за порушення Закону України ''Про боротьбу з корупцією''
За результатами розгляду адміністративної справи за участю прокурора постановою Подільського районного суду м. Києва на коцюбинського селищного голову Вадима Садовського накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі 80 неоподаткованих мінімумів доходів громадян 03.10.2008.

Виходить, що в той час, як Вадим Садовський роздав прадавній ліс мешканцям Дніпропетровської області та депутатам селищної ради, він себе за таку діяльність незаконно преміював.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua