Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4c4da9b2aa66d/

Профспілки змусили Тігіпка впродовж двох днів надати додаткові документи щодо підвищення тарифів для населення

Василь Небайдужий | 26.07.2010 18:28

26 липня 2010 року відбулась зустріч віце-прем'єр-міністра України Сергія Тігіпко з представниками Спільного представницького органу профспілок України з питання підвищення тарифів на газ для населення.

"Віце-прем'єр-міністр України Сергій Тігіпко пообіцяв впродовж двох днів надати документи, які обґрунтовують підвищення тарифів на газ для населення та дадуть підстави говорити про врахування позиції профспілок при формуванні тарифів на газ та субсидій для населення", – заявив відразу після зустрічі заступник голови Національного форуму профспілок України Григорій КАБАНЧЕНКО.

КАБАНЧЕНКО зазначив, що позиція профспілок була і є незмінною: "Перш ніж вести мову про додаткові стягнення з громадян, влада повинна розробити та прийняти чіткий план реформ у сфері житлово-комунального господарства, але, насамперед, вирішити питання повернення заборгованості по зарплаті. Якщо такі реформи будуть проведені і погоджені із профспілками, тоді у громадян буде впевненість, що кошти, отримані внаслідок підвищення тарифів використовуються саме на покращання їхнього добробуту".

"Нам приємно відзначити, що в такому важливому питанні профспілки виявили свою спільну позицію – і так звані "незалежні", і так звані "офіційні". Ми переконані, що лише спільними зусиллями ми зможемо відстояти свою позицію перед сумнівними діями уряду", – наголосив КАБАНЧЕНКО.

Нагадаємо, Національний форум профспілок України оскаржуватиме підвищення ціни на природній газ для населення у суді. Окружний Адміністративний суд м. Києва призначив перше засідання у справі за позовом НФПУ до Національної комісії регулювання електроенергетики України про визнання протиправною та скасування Постанови N812 про підвищення роздрібних цін на газ для населення на 16 вересня 2010 року. Згодом Федерація профспілок України подала аналогічний позов до НКРЕ.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua