Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Пішли реформи

Вас-иль | 14.07.2010 00:20

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Відпускні ціни на природний газ для населення з 1 серпня зростуть на 50%.

Пішли реформи
Відпускні ціни на природний газ для населення з 1 серпня зростуть на 50%.

Відповідне рішення затверджено 13 липня постановою Нацкомісії регулювання електроенергетики, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Ціни диференційовані за річним обсягом споживання і наявністю або відсутністю в абонента лічильника", – наголошується в повідомленні.

Цього ж дня постанова зареєстрована в Мінюстиції.Наївні думали. що реформи – суть скорочення держапарату, спрощення бюрократичних процедур, подолання корупції, свобода підприємництва, ефективне управління ЖКГ, розумна державна політика в сільському господарстві.

Ні, шановні. Реформи – підвищення цін, пенсійного віку, зниження зарплати, економія на освіті, медицині, науці. Реформи – режим максимального сприяння олігархам. у вивезенні коштів у офшори. Перший крок реформ – підвищення цін на газ. Наступний – заборонити твердопаливні котли та сільські печі. А то деякі мудрі зібрались торпедувати програму реформ та палити соломою.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua