Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Коли страшно


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Коли людина має страхи, вона притягує загрози.

Знайомі запропонували мені влітку пожити на їхній дачі під Києвом. Попередили, що на ніч треба замикати спільну на весь куток хвіртку. Через кілька днів сусід насварив мене за те, що я не замкнув її, коли пішов на роботу. Я здивувався: навіщо замикати вдень, коли на дачах є люди.

- Обнесуть нас усіх і серед білого дня! – сердився сусід.

Він – пенсіонер, тому живе з дружиною на дачі цілий рік. Завів величезного бульдога Норда. Ніколи його не прив'язує й не одягає собаці намордник. Пес вільно розгулює дачним селищем. Із місцевого ринку може принести в зубах кільце ковбаси чи курячу тушку.

- Годувальник ти наш! – тішиться його господиня.

Люди обходять Норда стороною, базарні дворняги проводжають потупленими поглядами, не сміючи навіть гавкнути. А його господар усе одно боїться пограбування серед білого дня.

Наш президент теж боїться – можливого замаху чи теракту. Про це він сказав журналістам. А потім публіку пострахали спецслужби – мовляв, загрози серйозні. Глава держави збільшив свою охорону та їздив молитися на Афон.

Мабуть, ніхто не сказав йому, що найкращий захист – чисте сумління. Бо якщо захочуть "усунути", то не допоможуть ні вишколені мордовороти, ні благословення ієрархів. Коли людина має страхи, вона притягує загрози.

Американського президента Джона Кеннеді вбили, наскільки відомо, на замовлення і гроші мафії та за урядової змови. І найкраща у світі охорона цьому не завадила. Прем'єр-міністра Індії Індіру Ганді застрелив просто в натовпі серед десятків тисяч прихильників її ж охоронець.

Турецький терорист Алі Аґджа кілька разів вистрелив у Івана Павла II, поранивши його в живіт і праву руку. Після четвертого пострілу пістолет заклинило. 9-міліметрова куля простромила тіло Святішого Отця, дивним чином минаючи всі життєво важливі органи, немов невидима рука керувала нею. Вона пройшла в декількох міліметрах від головної аорти, ушкодження якої спричиняє миттєву смерть.

- Це було дійсно чудо, і я знаю, кому бути вдячним за нього. Одна рука направляла пістолет, а інша – змінила напрямок кулі, – сказав пізніше Папа Римський.

Навесні Норд покусав хлопця з нашого кутка. А нещодавно загриз у селищі кількох курей і двох маленьких собак. Йому переламали лапу і пригрозили вбити або отруїти.

У сусіда з'явився ще один страх.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua