Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Закон про вибори від ПР – б'є по місцевих іменних блоках

Павло Булгак | 3.07.2010 15:04

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
4

Головні вади закону про місцеві вибори полягають у тому, що обмежується право громадян висуватися в органи місцевого самоврядування

Місцеві вибори пройдуть за сценарієм Партії регіонів. Про це під час круглого столу у медіа-холі ІМК заявив політтехнолог Тарас Березовець.

"Головні вади закону про місцеві вибори полягають у тому, що обмежується право громадян висуватися в органи місцевого самоврядування через норму, яка зобов'язує, наприклад, на посади мера бути лише представником політичних сил. Обмежується шляхом внесення норми про грошову заставу і шляхом заборони участі блокам у цій виборчій кампанії. Тобто, блоки не забороняються, вони просто не згадуються в тексті", – зазначив він.

За його словами, фактично це є ударом і по найбільш опозиційній силі – Блоку Юлії Тимошенко, і по нових політичних проектах: блоку "Сильна Україна" С.Тігіпка, блокові А.Гриценка "Громадянська позиція" і А.Яценюка "Фронт Змін".

"Крім того, це так само б'є по місцевих іменних блоках. Наприклад, у столиці є дві політичні сили, а саме: Блок Віталія Кличка і Блок Віктора Пилипишина. Безперечно, тут немає нічого спільного з демократією. Але те, що це є консолідація влади в руках однієї політичної сили, безперечно. Все йде саме до такого сценарію Партії регіонів", – наголосив Березовець.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua