Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
кубло україножерів   Крим   неукраїнська влада   українці   Україна

Гадюче кубло україножерів


6
Рейтинг
6


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
4

На жаль, моя Слобожанщина народжує не тілько українців-патріотів...

На жаль, моя Слобожанщина народжує не тілько українців-патріотів на кшталт Грінченка, Даля, Світличних, Мірошниченка, Голобородька, Старуна, а й останніх покидьків, які не покидають надії перетворити знов Україну на російську губернію з назвою "Малоросія".

Є в нас на Донбасі ще й такий собі божевільний Болдирєв, народний депутат від ПР. Виходить, що не тілько бандитів, путан та водіїв регіонали-землячки тримають у народних депутатах, а й божевільних. Так, перебуваючи в Криму (на круглому столі, про який буде йтися в наступному абзаці), він заявив, що, мовляв, коли не віддамо Західну Україну Польщі, з України як держави не вийде нічого путнього. Надаю вам його заяву мовою оригіналу: "Имея в своем составе данный регион, Украина будет пребывать в перманентном политическом кризисе, и никогда не состоится как полноценное государство... Отсоединив Лифляндию, Россия смогла обрести стабильность, преодолеть последствия пакта Молотова-Риббентропа. До тех пор, пока те территории, которые были захвачены кровавым диктатором Сталиным у европейцев – будут оставаться в составе нашей страны – я думаю, эта болтанка будет продолжаться. Поэтому есть разные возможности для стабилизации ситуации в нашей стране". Ось так... Тілько хвора на всю голову істота може щось подібне бовкнути на весь світ. Людина зі здоровим глуздом на таке не здатна...

А в Криму вже завелося ціле міжнародне гадюче кубло україножерів. Це зовсім не жарт, а жорстока правда. Там у Ялті пройшло засідання так званого "мєждународного круглого стола "Украіна и Россія: новоє взаімодєйствіє", що проходило під час фестивалю "Вєлікоє русскоє слово". Туди злетілися ледь не всі "яструби" з Москви – Затулін, Швидкой, Фурсенко (мабуть, був і Лужков – як же без нього радімого? – але не буду брехати. Одне точно знаю – Янукович особисто анулював заборону і дозволив Лужкову пересуватися Україною, коли тому заманеться). Засвітилися там і "наші яструби" Корнілов, Колісниченко та Болдирєв. На "круглом столє" йшлося не стільки про російську культуру, скільки про ще потужнішу експансію "русского язика" й остаточне витіснення із вжитку нашої державної мови. Наприклад, міністр освіти Росії Андрій Фурсенко подякував кримчанам за те, що зберегли "спільну мову". Таку заяву він зробив в неділю в Ялті на відкритті міжнародного фестивалю "Велике російське слово", спрямованого на популяризацію російської мови, повідомляє УНІАН. Фурсенко назвав подію "зустріччю російського світу" і подякував всім присутнім за те, що вони у важкі роки зберегли "нашу спільну мову, не давали на неї наступати, підтримували її і розвивали". "Російський світ буде розвиватися, російський світ міцнітиме, російський світ об'єднуватиме нас всіх – тих, хто вважає російську мову головною мовою", – заявив міністр ("Українська правда"). Інший, слава Богу, колишній російський міністр Швидкой (браток "нашого" Табачніка не тілько за посадою та духом, а й по крові) також зазначив, що в Україні повинно бути дві культури – російська і українська, оскільки. мовляв, "так сложилось історіческі".

Отже, зміїне кубло намагається всіма правдами й неправдами вкоренитися на українській землі надовго...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua