Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4c08c1b923748/

Штампи

Вас-иль | 4.06.2010 12:04

Янукович – наш Президент

Штампи
Під час візиту Януковича до Львова можна було вздріти кордони "Беркута" та такі ось плакатики: "Янукович – наш Президент". Я, особисто, не думаю, що ці плакати з'явились спонтанно, що їх виставили недруги, що це провокація деструктивних сил. Виставляли їх регіонали, за вказівкою звище. Не помічаючи, що цим принижують Януковича, виставляючи його Президентом купки маргіналів, а не держави Україна. Так звідки це? Дурість? Недалекоглядність? Напевно. Але ж не всі у них подібні до лідера? Звідки такі промахи? Та дуже просто. Калька. Весь візит – змавпований за сценарієм з візиту Кірілла до Почаєва. Коли до тіла допускають лише своїх. Коли скрізь браві українські хлопці з "Беркута" обмежують пересування простих українців. Коли цими українськими хлопцями керують невідомі російськомовні особи в цивільному. І основне. При в'їзді в Почаїв стояв пікет з десятка вітренківських гомосовєтікусів, під охороною півсотні беркутівців, які розгорнули транспарант "Кірілл – наш патріарх" та скандували сей лозунг. Дивно було це чути. Оскільки всі соціалісти – суть атеїсти, то патріарх тоді що? Чин в ієрархії ФСБ? Під Лаврою сміливі бородаті особи в рясах з військовою виправкою скандували цей же лозунг. Наче хтось думав, що він їх аятола чи далай-лама. Зрештою, то їх справа, як інформувати загал про свої уподобання.

А от дії регіоналів – то наруга над символом Держави. Його приватизація. Його маргіналізація. І з цими людьми, під їх керівництвом, хтось зібрався тріумфально марширувати в Європу? З такими справи не бажає мати навіть Лукашенко, не то Європа.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua