Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Конституція УКраїни   стаття 11   самобутність   глобалізм   провідники

Самобутність чи глобалізм?!

Леонід Пінчук | 1.06.2010 17:56

-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
0

Голосів "проти"
1

Перечитаймо газету "Слово просвіти"число 20,21,www.slovoprosvity.org,щоб зрозуміти,звідкіля йдуть загрози і взяти на озброєння дії по захисту.
Дійсно,треба перейти від слів-до активних дій,як це радить і до чого кличе шановний Богдан Горинь,презентуючи наміри Народного Комітету захисту України...координати якого повідомляє П.Антоненко.


Дійсно,треба перейти від слів-до активних дій,як це радить і до чого кличе шановний Богдан Горинь,презентуючи наміри Народного Комітету захисту України.Подякуємо ще раз П.Антоненко за те,що він подав контакти НКЗУі ми маємо змогу спілкуватися,бодай,через мережу Інтернет,до широкого використання якого нагадує ікличе слушно Д Стус в "технологемах..."

Було б добре,щоб до останнього,про використання Інтернет,дослухалася "Просвіта" і редакція "С.П.", інші друковані ЗМІ,реагуючи якось на все,що є в електр.пошті,зокрема,на коментарі до чисел,щоб читачі мали змогу ознайомитися з коментарями з приписами редакції.

Що ж стосується "від слів-до активних дій",до закликів про оновлення країни,орієнтуючись на Європу (В. Наливайченко "гуртуватися...",то маємо прислухатися до слів Галини Лозко "національні цінності...".І Пасічника іА.Жив,юка"Наука майбутнього" про загрози глобалізму,бодай в словах"нині нам рано вступати до об,єднаної Європи,треба пройти шлях становлення"

.Погодимось,що їхні думки і усвідомлення того,що нині нам протистоїть могутній ворог,глобалізм, в обличчях провідників захисту прав російськомовних,зокрема,В.Колесніченка іінших,допоможе нам спрямувати всю нашу роботу,шукаючи союзників в Європі і в РФ,які сьогодні хворіють глобалізмом,а тому мовчать,дивлячись,як Янукович і його команда проводять глобалізм в Україні,ведуть наступ на самобутність,на захист і виконання вимог статті 11 Конституції України,де записано про забезпечення консолідації і розвитку української нації,разом з іншими- розвиток мовної,культурної,релігійної,ЕТНІЧНОЇ самобутності.

Тому,наш союзник-не ст.10 Конституції України,на яку всі патріоти посилаються,а ст.11 в бротьбі з головним ворогом не тільки України-глобалізмом,який для України несе ще більшу загрозу,бо ми,українці,не консолідовані,не пройшли самовизначення.

Тому,на останнє і маємо направити зусилля,згадавши ще раз А.Погрібного і його слова про хвору українську націю,а вже потім-"до звільнення...від окупаційного режиму","про зазіхання на українські чорноземи" і інші емоційні затерті штампи,які вже не спрацьовують чи,навіть,спрацьовують на користь глобалістів

.Адже ворог української справи і України,від якого треба захистити останню, сидить в нас самих,насамперед,українцях за національністю.Як цілком слушно каже В.Ференц,про мову піклуватися має кожен українець,допомагаючи побратимам-російськомовним,борючсиь за кожного українця,бодай,під гаслом"українці,спілкуймося українською",об,єднавши існуючі окремі групи в загальнонаціональний рух під проводом НКЗУ.

Оце будуть активні дії по оздоровленню нації української,без чого глобалізм проковтне нас.Згадаймо попереднє число газети "СП",де йшла мова про С.Мельничука і його діалог в поїзді на захист української мови.І згадаймо,як з екранів телевізорів українці-посадовці чешуть російською без жодного зауваження з боку інших учасників передач-українців, журналістів-українців,ЗМІ,хоч є вимоги Конституції і відповідних законів,є голос крові.

ТО чи будемо ми наслідувати С.Мельничука і не пропускати без реакції публічні наруги українців над українською мовою?Чи не варто газеті"СП",іншим ЗМІ завести рубрику,де давати коментарі на кожну таку публічну наругу,закликати читачів,щоб вони повідомляли через інтернет про такі випадки прикрі.Почнемо ж активні дії.

Я повідомляю про таке:1 канал ТБ.передача "Про головне",О.Терещенко,Ю.Громницький і представники опозиції користуються українською,а В.Колесніченко-російською і каже про патріотизм.І мовчання?!І не тільки Колесніченко.То може газета,інші ЗМІ допоможуть дати "ляпаса" В.Колесніченку,провіднику глобалізму за зневагу до Конституції,до законів і до української нації.

І так -кожного дня,не проходимо мимо!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua