Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4bf429869bc18/

Молодіжний Рух "СПРОТИВ" створено!

PressMSNU | 19.05.2010 21:10

Сьогодні о 16.30 на вулиці Банковій лідерами молодіжних організацій було оголошено про створення Молодіжного Руху "СПРОТИВ"

Молодіжний Рух ''СПРОТИВ'' створено!
Меморандум

про створення Молодіжного Руху "СПРОТИВ"


Ми, представники молодіжних громадських організацій, органів студентського самоврядування, студентських профспілок глибоко обурені тими процесами, які почали відбуватись в державі після зміни влади внаслідок президентських виборів 2010 року, а саме:

1. підписанням та ратифікацією міжнародного договору про пролонгацію базування російського Чорноморського флоту в Севастополі до 2042 року;

2. систематичним порушенням Конституції України;

3. відсутністю реакції влади на встановлення пам'ятника Й.Сталіну в Запоріжжі – тирану українського народу, з ім'ям якого пов'язано найтрагічніші сторінки української історії;

4. призначенням Міністром освіти і науки України українофоба Д.Табачника та його діями на цій посаді щодо обмеження функціонування української мови;

5. ініціюванням віце-прем'єр-міністром з гуманітарних питань В.Семиноженком обговорення створення "союзної" держави між Україною, Росією та Білоруссю;

6. скасуванням в судах присвоєння звання Героя України Степану Бандері та Роману Шухевичу;

7. намаганням скасувати дублювання фільмів українською мовою;

8. скасуванням обов'язкового складання тестів українською мовою;

9. публічним запереченням Президентом Януковичем Голодомору 1932 – 1933 років, як факту геноциду українського народу;

10. наміром підписати сумнівні міжурядові угоди щодо поглинання стратегічних галузей економіки України російським державними капіталом.

11. тиском та репресіями проти учасників акцій протесту.

Дії нинішньої влади протягом двох місяців правління є такими, що підривають державність, суверенітет України та її авторитет у світі. Режим Януковича своїми діями демонструє, що є маріонетковим, і продовжує багатовікову війну московської імперії проти українського народу.

Ми, молодь України, вимагаємо:

• припинити тиск на студентську молодь;

• припинити утиск української мови у всіх його проявах;

• припинити згортання свободи слова та заборону на зібрання;

• зупинити здачу стратегічних галузей економіки та державної власності під контроль Кремля;

• відновити євроінтеграційний напрямок розвитку України;

• приймати доленосні рішення для країни виключно за підсумками консультацій з народом України;

• розпочати реалізацію передвиборчих обіцянок орієнтованих на молодь.

У разі нехтування нашими вимогами з боку влади, ми будемо захищати наше майбутнє усіма можливими засобами! Ми піднімемо молодь від заходу до сходу, від шахтаря та студента до вчителя і лікаря.

З метою координації своїх дій та ефективного реагування на будь-які спроби зазіхнути на суверенітет, національні інтереси та перетворення України на авторитарну державу, заявляємо про створення Молодіжного Руху "СПРОТИВ", який співпрацюватиме з Народним Комітетом Захисту України та іншими політичними партіями, об'єднаннями, громадськими організаціями, які поділяють наші принципи.

Звертаємося до всіх українців, керівників та членів молодіжних громадських організацій з усіх областей, районів та міст підтримати нашу ідею та створити справжній ефективний молодіжний рух, який зможе координувати свої дії та проводити спільні акції.

Україна в небезпеці! Молодь захистить її!

Слава Україні!


До складу Молодіжного Руху "СПРОТИВ" увійшло двадцять молодіжних та студентських організацій, в тому числі ВМГО "Молодіжний Союз Наша Україна", ВМГО "Батьківщина молода", ВМГО Об'єднання студіюючої молоді "Зарево", Громадський Рух "За Україну", ВМГО "Молода Просвіта", ВГО "Молодий Народний Рух", ВМГО "Молодий Рух", ВГО "Ліга народних адвокатів", МГО "Ідейна варта", Молодіжний Меморіал ім.В.Стуса, МГО "Молодіжний рух Києва", ВМГО "Студентське братство", Молодіжне крило УНР Київщини, ВМГО "Молодіжний Націоналістичний Конгрес", ВМГО "Національно-свідома молодь", МГО "Патріот", Спілка молодіжних патріотичних організацій України, Профспілка студентів, аспірантів та молодих спеціалістів "Моноліт", ВМГО "Національний студентський союз", Молодіжне об'єднання народних дипломатів.

"СПРОТИВ" анонсує створення організації мережевого типу з осередками у всіх областях і вищих навчальних закладах, який відкритий до участі в ньому місцевих молодіжних організацій будь-якого спрямування та сфери діяльності.

Створення молодіжного об'єднання прокоментував Перший заступник Голови Молодіжного Союзу Наша Україна Андрій Фіщук: "Останні події незаперечно свідчать – політичні репресії розпочалися. Поки що вони тривають проти опозиційних політиків. Коли розправляться з ними – перейдуть і до простих українців. Стануть реальністю придушення громадянських свобод, заборона права на мирні зібрання, розправи над учасниками акцій протесту. Очевидно, що суспільство має протидіяти реалізації сценарію встановленню в Україні авторитарного режиму".

"Створивши Молодіжний Рух "СПРОТИВ", ми повинні знову пройти той шлях, той підготовчий етап, який пройшла активна молодь в 2003-2004 роках. – зазначає Андрій Фіщук. – За п'ять років правління демократичного Президента Віктора Ющенка молодь не знала, що таке репресії, переслідування за власну позицію, за участь в акціях протесту. Часи змінилися: кучмізм повертається в Україну в своїй найогиднішій формі. Тому ми повинні діяти!"

"Наша мета – збереження свободи і демократії в Україні. Найближчі завдання – створення ефективної організаційної структури, формування мережі в регіонах. Потім – навчання нового покоління молоді ненасильницькому спротиву в умовах тиску державної репресивної машини, а також проведення різноманітних акцій, в тому числі прямої дії – блокування, захоплення, страйки – задля привернення суспільної уваги до конкретних порушень закону", – зазначив Андрій Фіщук.

"Наша системна робота призведе до результату: ми збережемо Україну від знищення, ми відновимо демократію, ми будемо пишатися нашою країною!", – переконаний лідер молодих нашоукраїнців.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua