Пошук на сайті:
Знайти



Народні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Молодіжний Рух "СПРОТИВ"   МСНУ   Андрій Фіщук   Янукович   молодь
4
Рейтинг
4


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
2

Коментарі
amalik   | 19.05.2010 22:39
+++! ГЕРОЯМ СЛАВА!
"...навчання нового покоління молоді ненасильницькому спротиву в умовах тиску державної репресивної машини, ..."
ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ЦЬОГО НАМІРУ, ПРОПОНУЮ СВОЮ ВОЛОНТЕРСЬКУ ДОПОМОГУ. ОРІЄНТОВНА ПРОГРАМА ТА ТЕЗИ КЛЮЧОВИХ ТЕМ СЕМІНАРУ ДИВИСЬ ТУТ:
Peter   | 19.05.2010 22:45
+++ Молодці!
БЛОКУВАННЯ 1. Здійснення блокади
БЛОКАДА 1. Оточення, облога міста, країни, армії ворожими військами з метою паралізувати їхню діяльність. 2. перен. Система заходів, спрямованих на політичну або економічну ізоляцію країни з метою здійснення політичного або економічного тиску на неї.
Хотілося б зрозуміти намір молоді діяти ненасильницькими методами і разом з тим застосовувати "блокування".
Ці питання для мене є принциповими тому, що я вже безліч разів переконався в безперспективності ненасильницького шляху – вєдь Васька хоть і слушаєт, но продолжаєт есть. І буде це робити до того часу, допоки не отримає стусана. Однак, не будучи сам здатен на таке, дуже від того потерпаю.
взгляд из Киева   | 20.05.2010 00:14
Вы, как настоящие украинские долбо@бы., . главное не обосритесь от гордости,
PressMSNU   | 20.05.2010 02:32
2 Діхтяр Петро Семенович

;)

блокування буде ненасильницьким.
Тобто, масло буде не масляним?
То що ви маєте на увазі?
Львів'янка   | 20.05.2010 11:19
++++!
Припинити житлово-комунальний терор!!!
Припинити знущання над людьми.
vlvl   | 20.05.2010 12:10
!2
vlvl   | 20.05.2010 12:10
!2
PressMSNU   | 21.05.2010 11:35
Діхтяр Петро Семенович:
Друге значення у процитованому Вами визначенні приблизно пояснює можливий розвиток подій. Аналогії шукайте у блокуванні АП та КМУ осінню 2004 року.
Шановна юнь. Я з 2000 року бігав по столиці сприяючи вашим теперішнім політичним хрещеним батькам в приході до влади.
На знак подяки отримав від них по голові в два рази сильніше ніж отримував від кучмістів.
Завдяки такому маю певний імунітет до виголошеного і покладаюсь на конкретні дії.
PressMSNU   | 22.05.2010 00:30
Ну що ж... Поживемо – побачимо:)
А як ви відноситесь до моніторингу дій влади: на рівні сільрад, міськрад, райрад, облрад, Верховної ради, Кабінету міністрів, Президента і їх виконавчих органів? Ви таку роботу робили, робите, чи плануєте робити?
А як ви відноситесь, чи будете відноситись до своїх "хрещених батьків" коли з'ясуєте, що вони є причетними до організації і здійснення в кінці другого на початку третього тисячоліття чергового акту злочину геноциду?