Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Як депутати селищної ради не допускають журналістів на свої заходи

lilit | 18.05.2010 19:15

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
1

Сьогодні мене не пустили в УНІАН на прес-конференцію.
Коли я реєструвався на біля стійки охоронця, з другого поверху агенції висунувся міцний чоловік і спитав: "Межа" (є така газета)? Ні, ""Межі" не можна на прес-конференцію".
Чому? "Тому що ми тебе все знаємо, ти передаєш всю інформацію N" (і називають прізвище, до цього часу мені невідоме).


Як депутати селищної ради не допускають журналістів на свої заходи
Ви думаєте, на цій прес-конференції представляли делімітацію водних кордонів з Росією або злиття "РосУкрЕнерго" і "Нафтогазу"? Ні. Набагато страшніше.

Перспективи перетворення смт Коцюбинське в місто.

Я їздив у Коцюбинське раніше, говорив з мешканцями і бачив: ті, хто розібрався у цій ситуації, проти переведення Коцюбинського у місто. Тому що тоді можна буде вільно роздавати ділянки у лісі – про хитрі махінації вже неодноразово писала "Українська правда" (http://kiev.pravda.com.ua/columns/4bf146e79f7da/).

А зробити селище містом хочуть депутат селищної ради Володимир Жарков і його друзі зі школи східних мистецтв "Пересвіт". Нове приміщення для якої, до речі, будують у цьому лісі (http://kiev.pravda.com.ua/publications/4a30ec1300080/).

Власне, вони й виступали на цій прес-конференції. А мене туди не пустили.

Довелося спостерігати за виступом Жаркова по телевізору у холі. За півгодини, коли Жарков "остаточно" переконав присутніх у необхідності Міста Коцюбинського, до мене вийшли його міцні друзі і спитали, чи потрібен мені, може, коментар.

Пізніше я дізнався, хто такий той N, якому я нібито передаю всю "конфіденційну" інформацію про спілкування депутатів з мешканцями. Це – місцевий активіст, один з лідерів ініціативної групи мешканців, які борються із забудовою лісу.

То мене не пустили в УНІАН через те, що я можу передати інформацію активісту? А він що, не людина? Для кого ж тоді розпинався Жарков?

Пізніше більшість ЗМІ передрукувала у себе прес-реліз Жаркова: нібито мешканці самі до нього звернулися по допомогу, мовляв, статус міста їм необхідний обов'язково і дуже терміново. А то, не дай Боже, затягнуть смт до Києва, і комунальні тарифи збільшаться.

А насправді, комунальні тарифи у Києві вдвічі нижчі, ніж середні по Коцюбинському: за київське опалення – 2,38 за квадратний метр, а у Коцюбинському -від 5,5 і вище.

Якось одразу згадується вчорашній прикрий випадок, коли на Януковича впав вінок, а його прес-служба просила ЗМІ про це не писати і не показувати. Та коли журналісту не дозволяють побачити навіть депутата селища з населенням 15 тисяч мешканців – це нездорова тенденція.

Історія одного журналіста нової Уркаїни.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua