Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Нарешті всі дізнались для чого країні був потрібен Литвин


11
Рейтинг
11


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
1

Зрадництвом в нашій країні нікого не здивуєш. Люблячі чоловіки зраджують своїх дружин, дружини не залишаються в боргу, а обранці зраджують своїх виборців. Культ Павликів Морозових дав гарні сходи, тепер тисячі молодих наслідувачів ідеалів зрадництва крокують по українській землі до свого світлого майбутнього.

Нарешті всі дізнались для чого країні був потрібен Литвин
В 2007 році Володимир Литвин гаслом своєї передвиборчої кампанії обрав всім відоме "Країні потрібен Литвин". Тоді в Інтернеті ходило немало фольклору з цього приводу. Наприклад. Ось такий вірш:

У рунах кавỏвої гущі

І у візерунках хмарин

Я бачу сигнали від Господа Бога:

Країні потрібен литвин!

Я чую: Славутич клекоче,

Курличе лелек в небі клин,

І навіть дурне тамагочі

Шепоче: потрібен литвин!!

В містах – прохідних турнікети,

А в селах – похилений тин

Показують всім своїм видом:

Країні потрібен литвин!!!

Замучені в чергах бабусі-

Хазяйки обдертих,порожніх торбин

Запитують нас безнадійно:

Чи прийде нарешті литвин?

Мільйони столичного люду

І з периферійних глибин

Волають, як перед потопом:

Ну де ж цей проклятий литвин??

Я вовком би вигриз бюрократизм,

І я такий не один,

І хто його зна? Може, Я або ТИ-

Той самий потрібний литвин??

або ось ця мініатюра:

Як би мене не було – потрібно було б мене видумати. Ви мене бачили? Сивий. Стрункий. Справедливий. Країні потрібен Литвин! Тільки Литвин! Я потрібен. Тому що хочу і можу! Зрозумійте це, і ми переможемо. Тому, що я – не той... Яценюк! Я – твій рідний син Україно! А ти – моя рідна мати! А ви, нехай і бідні, але брати та сестри мої! І жити мі повинні довго і щасливо. Потрібно тільки довірити мені країну, долю та ключа від хати. Ми покладемо туди гроші. По мінімуму. Але кожного місяця.

Країно, тільки Литвин тебе гідний! Це кажу тобі я, Литвин! А хто це скаже, крім мене?

Не вибирай, країно, не вибирай іншого! Бо проіграєш!

Тоді це було смішно, пан Литвин був предметом жартів, з нього зробили "політика-добряка", а деякі навіть казали, що між Морозом та Литвином ціла прірва і вони зовсім різні. Принаймні, тоді навіть я десь трохи сподівався, а можливо, що Литвин і є запорукою якогось балансу в нашому законодавчому органів та державі. Тепер багато води стекло, Двічі несудимий є гетьманом всієї України, жінка в білому бігає від прокурорів, а Литвин отримує, як подяку яйця собі в лоба.

Зрадництвом в нашій країні нікого не здивуєш. Люблячі чоловіки зраджують своїх дружин, дружини не залишаються в боргу, а обранці зраджують своїх виборців. Культ Павликів Морозових дав гарні сходи, тепер тисячі молодих наслідувачів ідеалів зрадництва крокують по українській землі до свого світлого майбутнього. За часів Радянського Союзу зрадництво стало частиною ідеології, а найбільш професійні зрадники успішно просувалися по службі. Схоже, що Литвин дуже успішно засвоїв ці уроки, а тому його сумління перебуває в спокої.

Пригадаємо, що говорив пан Литвин зовсім небагато часу тому приводу того, чому саме Литвин потрібен Україні:

На питання про те, чому країні необхідний президент-Литвин він відповів так: "Далі віддавати країну на відкуп фінансово-олігархічним кланам? Я думаю, ні".

"Я вважаю неправильним і, якщо хочете, аморальним те, що суспільству нав'язали безвихідну ситуацію, поставивши його перед вибором голосувати або за Януковича, або за Тимошенко. У такому разі можна спрогнозувати, що після виборів у нас буде однокланова система", – це пан Литвин характеризував однокланову систему.

А це Литвин про розкол в країні: "Україна більше не переживе розколу. Зараз її потрібно зв'язати, зшити і зцементувати. І для цього потрібен політик, рівновіддалений від крайнощів. Ця центристська позиція, здатність шукати і знаходити компроміс, в українських реаліях розглядається як слабкість. Але я вважаю, що краще така слабкість, ніж жорстка конфронтація, якої країна більше не винесе".

Можете самі зробити висновок, чи відповідають слова Литвина сьогоднішнім справам... На сьогодні саме завдяки Литвину та його фракції баланс був порушений і Україна розуміє, що таке наслідки однокланової системи. Зрадником Литвин себе визнавати не бажає. В одному із останніх інтерв'ю він з приводу зрадництва говорить наступне: "Для того, щоб когось зраджувати, спочатку потрібно комусь присягнути. До того ж я нікому не присягав. І це головне". От де причина. Він нікому не присягав... лише народу України. Але це ж не присяга. Ха, якомусь народу.

Пригадаймо історію. Під час козаччини траплялось, що деякі козаки та і кримські татари і присягали і зраджували за кілька мішків золота. Іуда зрадив Христа. Павлик Морозов свого батька. А Литвин виявляється нікого не зрадив. Зрадництво і сумління – речі взаємовиключні. У зрадника немає сумління. Зрадника не мучить безсоння. Зрадник завжди знайде причину для виправдання зрадництва, яке таким не вважає. Якщо його запитають, то він невимушено відразу збреше, що того потребували інтереси справи, а тому він приніс себе в жертву заради всіх. Як Литвин. Данте з приводу зрадництва говорив, що "едва предательство душа свершила... вселяется тотчас ей в тело бес, и в нем остается, доколе срок для плоти не угас". Зрадник назавжди зостанеться зрадником. Перша зрада породжує другу, третю, примушує людину брехати та викручуватись до безкінечності.

Литвин насправді гірший за Іуду, бо той в момент зради не усвідомлював тяжкості свого вчинку, і лише після того, як усвідомив, порішив себе. Як ви гадаєте, усвідомлює Литвин свою зраду? Думаю, що так, але закоханість в себе йому не дозволить піти із честю в інший світ.

Для Литвина інший світ – це дев'ятий круг Ада "Божественої комедії" Данте. Якщо пригадуєте, то Литвин повинен відбувати покарання в другому поясі, де знаходяться зрадники батьківщини та своїх однодумців. Там йому і місце.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua