Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4bd5d6d87395e/

Заява відповідальних громадян

Богдан Терновий | 26.04.2010 21:09

Ми, відповідальні громадяни України, усвідомлюючи небезпеку втрати національного суверенітету, міжнародної суб'єктності, та права самостійно визначати свою внутрішню та зовнішню політику; прагнучи рівноправного ставлення та поваги до національних інтересів збоку інших суб'єктів міжнародних відносин; відчуваючи відповідальність за створення нових пе

Заява відповідальних громадян
Ми, відповідальні громадяни України,

усвідомлюючи небезпеку втрати національного суверенітету, міжнародної суб'єктності, та права самостійно визначати свою внутрішню та зовнішню політику;

прагнучи рівноправного ставлення та поваги до національних інтересів збоку інших суб'єктів міжнародних відносин;

відчуваючи відповідальність за створення нових перспектив та можливостей розвитку майбутнім поколінням;

Заявляємо про наступне:

Українській владі

Прийняття рішень та укладення міжнародних угод, чи здійснення будь-якої іншої діяльності, що завдає шкоди національним інтересам України – визнаються нами нелегітимними.

Політика здачі національних інтересів, порушення Конституції, маніпулювання судами, розкрадання бюджету, розцінюється нами як узурпація влади.

Всі рішення, які призвели до втрати української власності, території, чи обмеження суверенітету – підлягають перегляду.

Незалежно від терміну давності і місця перебування всі політики, які використовували довірену їм владу не в інтересах українського народу, – нестимуть відповідальність.

Іноземним державам

Політичні рішення та міжнародні угоди, укладені українською владою з порушенням національних інтересів, в майбутньому будуть переглянуті в односторонньому порядку.

Намагання окремих держав скористатись слабкістю української держави та її продажної еліти ми розцінюємо як зазіхання на територіальну цілісність та суверенітет України, і визнаємо фактом агресії проти нашої держави.

Ми звертаємо вашу увагу на те, що українській владі не довіряють 70% українців, а тому у неї немає достатньої легітимності для прийняття важливих політичних рішень, які стосуються територіальної цілісності та суверенітету держави.

Відповідальність за майбутнє мирне співіснування та гармонійний розвиток відносин нових поколінь наших держав є спільною, і тому ми просимо утриматись від рішень та участі в угодах, які завдають шкоди національним інтересам України.

Українському народу

Активна громадянська діяльність спрямована на контроль за владою та блокування неконституційних рішень є обов'язком українських громадян.

Притягнення до відповідальності політиків, чиї дії завдали шкоди перспективам українського розвитку, є обов'язком українських громадян.

Захист суверенітету та національних інтересів всіма можливими засобами є обов'язком українських громадян.

Відновлення поваги до українських національних інтересів та захист можливостей для майбутніх поколінь є обов'язком українських громадян.

Тільки поставлена в жорсткі рамки контролю та підзвітності перед народом влада може служити його інтересам.

Заява підлягає донесенню до відома всіх українських політиків, всіх глав іноземних держав та урядів, всіх українських громадян.

Заява є політичним документом, який знімає відповідальність з українських громадян за дотримання в майбутньому рішень та міжнародних угод, укладених на шкоду національним інтересам.

Заява відкрита до підписання всіма громадянами та організаціями, які планують взяти політичну відповідальність за збереження та розвиток української держави.

У разі підтримки заяви, пишіть на ukraineda@gmail.com


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua