Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Авангард неРУХомості


4
Рейтинг
4


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
1

Народний Рух України разом із його керівництвом у Кіровограді не лише лежить на мілководді, а й усіма силами намагається зробити все можливе, щоб нічого не робити (даруйте за тавтологію), але сидіти у теплому офісі у центрі міста, отримувати фінансування і ганяти туди-сюди тих, хто прагне хоч трохи змінити ситуацію.

Авангард неРУХомості
Східні мудреці стверджують: якщо Бог захоче покарати людину чи країну, він примусить її жити в перехідний етап – економіки, формування державності, ідеології. З нашої висоти чомусь здається, що сьогодні і Україна, і ми в ній живемо саме в перехідний етап і, можливо, цей етап існуватиме ще довго. Хоч спільною метою всіх партій та громадських організацій – молодіжних чи ні – має бути вільна і сильна Держава, не залежна від зовнішніх чинників, в якій престижно жити і працювати, в якій росте патріотична молодь, та все ж сьогодні маємо не те, що хотілося б.

Минули ті часи, коли сила Народного Руху України справді була силою, принаймні у Кіровограді. Сьогодні маємо ситуацію навпаки: Народний Рух України разом із його керівництвом у Кіровограді не лише лежить на мілководді, а й усіма силами намагається зробити все можливе, щоб нічого не робити (даруйте за тавтологію), але сидіти у теплому офісі у центрі міста, отримувати фінансування і ганяти туди-сюди тих, хто прагне хоч трохи змінити ситуацію.

Судіть самі: про який із реалізованих проектів чи проведених заходів партії у Кіровограді ви читали в газеті чи хоча б в інтернеті? Яким чином відбувається взаємодія із молодіжним крилом партії – Молодим Народним Рухом? Напевне знаємо – прапор Народного Руху України з гідністю буде нести кожен українець, який знає історію, але використання для "масовки" – це вже несерйозно. Та й справа не у прапорі, а у набагато важливішому: хіба виросте зерно, якщо його накриють ковпаком? Хіба літатиме птах, коли його крила обріжуть, а небо зачинять на ремонт? Хіба функціонуватиме молодіжна організація без підтримки і взаєморозуміння "старших"?

На приклад, на урочистій ході в Кіровограді в пам'ять героїв Крут керівництво Народного Руху вирішило відмовчатись, натомість молодорухівці виступили головними організаторами дійства, виступаючи біля пам'ятника Богдану Хмельницькому і гордо крокуючи поряд із представниками інших громадських і політичних організацій. І ця ситуація є типовою по всіх заходах патріотичних сил Кіровоградщини.

Відмовчується "старий" Рух і сьогодні, коли неосвічена влада намагається повернути місту ім'я російської імператриці Єлисавети, замовчуючи його українське минуле...

Об'єктивність сказаного можна перевірити просто: зайдіть в Інтернет і пошукайте інформацію про Кіровоградський осередок Народного Руху України. Останнє, чим можна хизуватися – це перейменування вулиці Луначарського на вулицю В'ячеслава Чорновола (та й то – в парі з "МНР"). Порівняйте із інформацією про КОО Молодий Народний Рух. Суттєві переваги має останній.

Навіть більше того – Кіровоградська обласна організація Молодого Руху визнана місцевою припартійною молодіжною організацією 2009 року в Україні (за результатами молодіжного рейтингу року, проведеного спільно Всеукраїнською студентською радою при МОНУ та Фундацією Регіональних Ініціатив, а її члени відзначені у багатьох інших номінаціях. Напевне, авторитетнішого свідчення про роботу будь-якої організації годі й шукати...

А якщо без довгих вступів, то в ідеалі мало б виконуватися положення статуту й програми Народного Руху України – співпраця партії та молодіжки має здійснюватись на взаємовигідних стосунках. Зараз не існує не те що дружніх і взаємовигідних стосунків, зараз не існує буквально елементарних стосунків – як на емоційному, так і на діловому рівнях. З'являється запитання: за яким ватажком і яка ватага піде у бій (у розбудову), якщо немає ні ватажка, ні ватаги?... І чи знають там, "на горі", як воно працюється "молодіжці" тут, "унизу"?...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua