Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Янукович   Президент Україна   культ   Україна

Почалося. Януковича вже вішають в навчальних закладах.


7
Рейтинг
7


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
1

Чи є нормальним примушувати викладачів розвішувати портрети Президента країни перед плановою перевіркою навчального закладу органами управління освіти?

Почалося. Януковича вже вішають в навчальних закладах.
Коли портрети з фейсами політиків вішають в офісас під час передвиборної кампанії – це нормально. Коли портрети політиків вішають в начальних закладах – це ненормально, бо діти – це поки що не електорат, а напівособистості, які ще повинні сформуватися під впливом оточуючого середовища – родина, школа, вулиця, телеящик. Це такий собі маленький культ особистості по українськи. Вішаючи державну морду в навчальних закладах, дітей тим самим готують до нормального сприйняття культу особистості. Діти з самого дитинства починають звикати, що великодержавне мурло в рамці – це предмет недоторканності та поклоніння. Виростаючи, більшість дітей стають дорослими, які починають правильно голосувати та правильно жити, аби еліта була елітою, директор їздив на надто дорогій іномарці, як для такої держави, як Україна, а державні мужі полювали в заповідниках та лопали шашлики з плямистого оленя.

А якщо політик стає президентом, наприклад, Президентом України? Чи є нормальним завішувати навчальні заклади його портретами, – великими та малими? Уточню питання. Чи є нормальним примушувати викладачів розвішувати портрети Президента країни? Ще уточнюю. Чи є нормальним примушувати викладачів розвішувати портрети Президента країни перед плановою перевіркою навчального закладу органами управління освіти (Міністерство освіти та науки України та всі його управління та відділи по всій країні)?

До чого це я веду? А ось до чого. В одному навчальному закладі міста, де я живу, перед запланованою перевіркою міносвіти викладачів примусили розвішати зображення Віктора Януковича. Причому, беручи той факт, що станок ще не встиг надрукувати 46 мільйонів портретів свого лідера, всім роздали агітаційні матеріали, що використовувались до виборів. Портрети та агітки розвішали, бо в іншому разі незгодних чекало самі знаєте що.

Пригадую, в 2004 році я працював в міській раді завідувачем юридичним відділом і мене тоді, як і всіх також примусили розвішати плакати Януковича на фоні України. Плакат був надто граним, щоб його не повішати, але що робити з Януковичем? Тоді я вирізав перші чорно-білі фото з майдану і заклеїв фейс політика. залишився плкат з Україною та майданом. Це була моя форма протесту.

Це було тоді. А що сталось тепер? Невже ці балачки про те, що ми отримали свободу – лише балачки?Не розумію. Не розумію, як могло так статися, що всього за два місяці країна змінила білизну на нову з написом – кучмізм повертається?

Можливо цей процес іде непомітно для самих учасників експерименту з назвою "Україна", але для українця, виявляється перемкнути тумблер та перейти на новий режим реалій дуже просто.

А ви щось розумієте?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua