Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
шовіністи   українофоби   польські   російські   Київ   виставка   провокація

Увага! Антиукраїнська провокація!

jurko | 6.04.2010 10:20

9
Рейтинг
9


Голосів "за"
14

Голосів "проти"
5

В Києві в Українському Домі пройде виставка про "жертви УПА". Організатор: ВГО "Російськомовна Україна".

Польські шовіністи злигалися з російськими українофобами і вирішили "потішити" громадськість української столиці, а згодом – і обласних центрів) виставкою

7.04 – 10.04Виставка фотографій і документів "Польські жертви ОУН-

УПА"Місце проведення: Великий виставковий залОрганізатор: ВГО "Російськомовна Україна" (очолює його сумновідомий нардепук-українофоб з Партії регіонів Вадим Колесниченко).

Таке пише анонс на сайті Українського Дому

А от реклама з блогу великого друга російських шовіністів ксьондза

Тадеуша Ісаковіча-Залєского каже, що виставка пройде 8-10 квітня і зватиметься "Волинська різня: польські та єврейські жертви ОУН-УПА".
(http://maidan.org.ua/static/news/2010/1270514241.html)

Плакат виставки виглядатиме так:Співорганізатором виставки з польського боку є Stowarzyszenie Upamiętnienia Ofiar Zbrodni Ukraińskich Nacjonalistów z Wrocławia (Товариство вшанування жертв злочинів українських націоналістів із Вроцлава).

До речі, анонс виставки на сайті навіженого ксьондза є дуже промовистим: "Zagrożona wystawa w Kijowie" ("Виставка у Києві під загрозою). Далі йдеться про погрози зриву заходу з боку бандерівців і активістів ВО "Свобода") з посиланням на нещодавній провал антиукраїнської прес-конференції в УНІАН.

Сподіваюся, що патріотична українська громадськість незалежно від кольорів партійних прапорів зуміє виправдати і перевершити сподівання нашого "мілосьніка" ("прихильника"), не допустивши чергового українофобського шабашу в центрі столиці.

Вважаю, що вкрай доречними були би дипломатичні демарші з боку МЗС України та місцевих рад прикордонних з Польщею областей до Посольства РП у Києві та консульських установ РП в обласних центрах з вимогами припинити спроби зруйнувати здобутки українсько-польського порозуміння останніх років.

НІ! – антиукраїнській провокації!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua