Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4ba0ebb8f28da/

"У мене є мрія..."

| 17.03.2010 16:48

Колись, майже півстоліття тому, ці слова промовив Мартін Лютер Кінг...Він мрія про те, як змінити американську націю, повернути її до розвязку проблем прав людини, расової рівності, взаємлповаги...Його мрія здійснилася. Тепер навіть президентом США став представник його раси. У мене теж є мрія...

Отже, я так само маю мрію...Я маю мрію, аби всі мешканці Ураїни відчули себе Українцями, незалежно від свого етнічного чи расового походження, незалежно від їх політичного уподобання, незалежно від конфесійної приналежності, місця проживання чи часу набуття громадянства України і щоб Українці були гордими тим, що вони є Українцями!

Аби мене правильно зрозуміли, я тут поаеду мову не про те, аби когось там до чогось змушувати. Зовсім ні! Моя мрія полягає в тому, аби саме цей уряд, "недемократів", як його окликали професійні самозванні "демократи" взяв на себе подібну місію, до якої закликав Кінг – пошанувати право нації бути нацією, право людини бути людиною...

Мені зовсім не залежить на тому аби змусити когось розмовляти на вулиці чи вдома Українською чи ходити і навіть спати у шароварах чи вишиванці...Моя мрія полягає в тому, щоби Українці нарешті повірили самі в себе, в цей уряд, щоб уряд повірив сам в себе, що він врешті може провести ці так вкрай необхідні реформи.

Ми всі знаємо приповідку, що риба гниє з голови...І те, що ми маємо зараз є цьому яскравим свідченням. Я не буду тут згадувати урядування цих самозванних "демократів"...Бо про небіжчика слід говорити або добре, або мовчати...Я буду краще мовчати...

Повторюся, я маю мрію. аби саме цим, на кого накидали стільки бруду, щоб саме їм вдалосязробити Україну Українською, Соборною, зміцнили її незалежність, укріпили віру, сформували націю. І щоб почали вони не як в цій приказці про рибу, з хвоста...а почали зі себе.

Я не буду критикувати нову адміністрацію, бо поки окрім кількох недолугих кадрових призначень, нема за що.

Я додам їм духу, аби вони знали, що їх спроби змінити життя в Україні не є не поміченими. Мене вразмв виступ того, кого ми всі звикли лаяти і насміхатися, в кого кинути камінням було добрим тоном навіть останнього борзописця. Напевне всі здогадалися, що мова йде про Литвина. Фраза, яку він проголосив у своєму інтервю майже приголомшила мене. Тут не було звичних кравчуківських викрутасів на кшталт – щоб росіянину в Україні жилося краще ніж в Московії, а єврею ніж в Ізраїлі...Литвин сказав те, без чого не буде добре нікому "Без Української мови не буде України!"

Литвин тертий калач і добре тримає ніс за вітром. Він навряд чи відважився на таку прямолінійність, якби не відчував бажання Президента зробити Україну Українською. Якщо додати сюди і заяву віцепремєра, пана Семиноженка, що всі чиновники будуть здавати іспити на знання Української і що навіть пан Азаров почне зі себе, то ця мовна реформа може справді народити нову Націю в серці Європи – Українську!

Я маю мрію, коли Українськість буде визначатися не вишиванкою, чубом чи косою, а тими реальними кроками, які будуть робитися на зміцнення нашої державності, на укріплення її авторитету в Європі і світі, на стосунках із сусідами. Я маю мрію, аби цей уряд, якрму не можуть накинути звичні шаблони і прізвиська нацюків, галіцийців і тп взяв на себе труд остаточної демаркації і впорядкування наших східних кордонів, аби вони врешті стали державними, а не колгоспною межею. Я маю мрію, аби Президент досягнув того, що він вже задекларував у Брюселі, аби наші громадяни отримали безвізове право їздити по Європі і на ділі почувати себе європейцями, а не мешканцями резервації. Я маю мрію, аби новий уряд викорінив бодай частково зло корупції. І хай почне це зі себе.

Я вірю, що їм це вдасться, бо я вірю, що вони щиро бажають змінити життя в україні на краще. Зрештою, у них нема іншого вибору! Вони мусять його зробити кращим. І зроблять напевне. Мені подобається, як вони оминають ті пастки і колоди, які їм накидали під ноги і наші псевдодемократи, і московські путіноїди. Це стосується і мови. і Бандери, і ціни на газ, і підвищення соцстандартів. Мені подобається. що до всіх цих питанням вони підходять без емоцій, а виважено, терпеливо, обережно.

Я маю мрію, аби Євро-12 пройшло у нас в Україні успішно, аби вся Європа була нашими гістьми і наочно переконалася, де є її серце.

І є ще одна маленька мрія, аби справи в нашій країні пішли так, аби всі ці шустерлайфи заткалися раз і на завжди, аби припинилися ці політичні циркові токшоу, на яких мустафи, арфуші і сонікошкіни запускали свої жовті качки політичного розбрату, а тараторки типу "тіньового" премєра Соболєва опонували не на тих балаганах, а у комітетах і з трибуни ВР.

У мене є мрія...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua