Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

"Косміти", "свідоміти", а тепер ще є й "ПРЕЗИДЕН-И-ТИ"

Влад Брова | 11.03.2010 21:50

3
Рейтинг
3


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
5

Який з Януковича "проФФесор" ми всі знаємо давно, а от те що він навіть назви своєї посади, якої так довго і полум'яно прагнув, написати без помилки не зможе, це факт достойний Книги рекордів Гіннеса!

Сьогодні "Українська правда" опублікувала фото з черговими "ляпами" нашого новообранного. (http://www.pravda.com.ua/news/2010/03/11/4853122/)

Влучна фотокамера УП зафіксувала листок, що на ньому Віктор Федорович прописував прізвища своїх радників...

При цьому автор репортажу звернув увагу лише на помилкове написання слова "пропозиція", яке пан проФФесор написав через "і" в середині. Натомість непоміченою пройшла інша "оЧепятка" (майже за Фрейдом!)... Справа в тому що Янукович і назву власної...посади, до якої так довго і полум'яно прагнув, без помилки написати не вміє...

Так що тепер передвиборчий слоган ВФ згідно нового правопису буде виглядати саме так)))):"ЯНУКОВИЧ – НАШ ПРЕЗИДЕН-И-Т!"...

ЦІкаво! Прибічників національної ідеї, в тому числі і на шпальтах НП, багато хто із супротивників обзиває "свідомітами"... Чи гадали вони, що завдяки їхньому фавориту у нашому політикумі ще й "президенити" заведуться!

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua