Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Ніхто не хотів помирати.


7
Рейтинг
7


Голосів "за"
9

Голосів "проти"
2

Якщо хтось думає, що обраний сьогодні Верховною Радою України новий Уряд є чимось гіршим ніж наш Президент з двома ходками та власне депутатський склад Ради, то не переймайтеся. Це все -еліта України або з франц élite – краще, відбірне та навіть за К. Марском. – всі вони є елітою.

Ніхто не хотів помирати.
Тому на місце прем'єра-камікадзе згодився Микола Азаров, який спочатку згодився взяти прізвище своєї дружини (бо прізвище Пахло, яке він успадкував від батька, не надто милозвучне), а вже потім багато на що погоджувався в своєму житті. Останній раз він погодися стати тим, кому передано право на непопулярні кроки без жодних наслідків. Це він, його прем'єрська величність, – сімнадцятий прем'єр-міністр України, Микола Янович Азаров (Пахло).

Якщо хтось думає, що обраний сьогодні Верховною Радою України новий Уряд є чимось гіршим ніж наш Президент з двома ходками та власне депутатський склад Ради, то не переймайтеся. Це все -еліта України або з франц élite – краще, відбірне та навіть за К. Марском. – всі вони є елітою. Еліта – вона і в Африці еліта. У них з автоматом, а у нас з бюджетом в кишені. Тому обрали найкращих представників. Всі вони – наша надія на майбутнє. Всі вони прийшли з новими ідеями щоб вдень та вночі працювати виключно на благо України з єдиною метою, – щоб Віктор Федорович був президентом заможних громадян, які caмi будують свою демократичну, сильну Державу, матимуть гідні умови для життя та праці! І вони це зроблять! Тому що професіонали та людини з високою шкалою моральних цінностей! Їх метою є бути завжди з людьми і все для людей! Тільки так вони досягнуть заможності кожної родини та найвищих стандартів якості життя у своєму домі – їхній рідній Україні! Цій благородній меті вони віддадуть свої сили, знання та досвід. Отак оголошено в передвиборчій програмі Віктора Федоровича Нехай би так і було. Хто ж проти.

Якщо в Радянському Союзі кухарка могла бути керівником держави, а в Україні двічі засуджений може бути Президентом України, то чому керівником Уряду не може бути Азаров, геолог-геофізик, але доктор геолого-мінералогічних наук, автор112 наукових праць? Сам Азаров за його власними словами є автором 14 Державних бюджетів України і це цілком може відповідати дійсності. Всі бюджети України незалежно від того, яка політична сила доклала до них руку, проектувались та приймались за одними і тими ж принципами та лекалами. А це наводить на думку, що нічого кардинального в наступних кілька років не передбачається.

Надто об'єктивною колись була Інна Германівна, яка охарактеризувала "азаровщину", але це їй не завадило проголосувати за нього сьогодні. Давайте пригадаємо її сім принципів азаровщини:

1. неповага до громадян власної країни та нелюбов до самої України.

2. відсутність системного підходу, проектного мислення, та робота в постійному стані "авралу", "гасіння пожежі".

3. розпорядження бюджетними грошима як своїми власними.

4. повна зневага до закону.

5. подвійні стандарти та святенність (ханжество).

6. войовниче невігластво, визнання тільки власної правоти.

7. відмова від чесної та відкритої групової роботи на користь брехні та маніпуляції людьми.

Я думаю, що Азаров -не жертва і не смертник, бо у нас в Україні всі політики та оця еліта є безсмертною. Ось вже і колгоспника Цушка відмили та зробили міністром економіки. Рудьковського обрали секретарем Соцпартії і він знову їздить по всій України та роздає інтерв'ю про те, які всі погані та яке велике майбутнє чекає на Соціалістичну партію. Ніхто нікуди не пішов, все це кодло або еліта тільки перетікає з одного стану в інший з одного угруповання до другого, а натомість нічого не змінюється.

Система залишилась, механізми та порядки лишились такі ж самі, тобто відкати та наїзди податкової ніхто не буде скасовувати. Поміняли лише кілька механізмів та трохи змінять програму дій. Якщо раніше у нас була гарна гільйотина європейського штибу, то тепер будуть рубати голови, як за царя – сокирами. І Азарову та цій команді мрії по-барабану, бо жертви лишились ті ж самі, що і були, – це ми з вами. Чорнобильці та учасники війни будуть так само ходити по судах за правдою, медики та освітяни чекати на ману небесну, діти війни ходити до собезів, підприємці ховати податки від податкової, міліціянти робити показники за допомогою пляшки з водою, а на могилі Шевченка будуть говоритись патріотичні слова та покладатись квіти.

Інколи ми будемо сміятись вечорами, переглядаючи новини, де кращих два гумористи країни – Президент та прем'єр попадуть в якусь історію або скажуть щось не те. Але це буде сміх крізь сльози, бо нової економічної політики не передбачається, шановний пан напише свій новий 15 бюджет за старими схемами. Ми будемо радіти опозиції або опозиції до опозиції або демократичній опозиції або ще якыйсь опозиції, обирати когось з них, щоб потім знову опозиція перетворилась на владу. Зазначу, що обирати будемо з цієї гнилої бидлоеліти хай би там вони як не називались.

Один сильний політик "нового покоління" вже став таким-собі прем'єром з економічних питань промінявши свій дутий рейтинг на право стати частиною влади, то дарма, що його сьогодні "опустили" та разом з ним всіх його виборців. Другий молодий політик склав собі таку ціну, що лишився без крісла, а тому тепер буде собі конструктивним опозиціонером, тобто буде критикувати і опозицію Тимошенко і владу, але так, щоб не дуже їх розчаровувати в своїй поміркованості та прихильності.

Сьогоднішній розподіл портфелів не став для мене несподіванкою. Другі вибори в 2007 році, коли Тимошенко вирішила зробити атестацію своїх депутатів та профпридатність пройшли даремно, бо при першій-ліпшій можливості вже нові депутати продались та продали свою фракцію та лідера. А на що можна було сподіватись, коли вони купили собі крісло за певну суму.

"Порадував" Тігіпко перетворившись з сильного на "ображеного". Мені тільки цікаво, а чи не проміняв він свою ілюзорну сильну партію на право бути в Уряді? Не секрет, що останнім часом частина регіоналів масово "драпонула" в лави партії Тігіпка, регіонали ж не дурні, щоб не присікти цей процес "на корню".

Тепер я не берусь передбачити результат на можливих місцевих виборах або на можливих позачергових парламентських, хоча після першого туру президентських виборів майбутня картина виборів начебто проглядалась. Тігіпко себе стратив, Яценюк продовжує "жувати соплі", Тимошенко з Ко стала біля звичного для себе керма головної опозиціонерки, регіонали невідомо чи стануть жертвами але на всіх портфелів вже не вистачило, – ображених катма, нових облич та можливостей для того, щоб вони з'явились, немає.

І ось останні новини. Тимошенко сказала закрити Ющенко рота, а Азаров наказав невідкладно написати основний документ, – збалансований реалістичний бюджет країни. Пропоную новому Уряду взяти бюджет зразка 2006 року та його переписати з невеликими змінами, а Тимошенко з Ющенко нарешті вчинити адюльтер в прямому ефірі, бо їх нездорова конкуренція надто схожа на Фрейдистські сексуальні трансакції.

В Багдаді все спокійно... тихо йдемо на дно... ніхто не хотів вмирати... ніхто не став вибирати... ніхто не зміг вибирати... Пахло чи Пахло або Азаров чи Вор Аза (Азаров наоборот), ніякого значення немає. Сьогодні Європейський день пам'яті жертв тероризму та День відновлення незалежності в Литовській Республіці.

Наостанок пропоную вам кылька прізвищ міністрів нового Уряду наоборот.

Азаров – Вор Аза.

Бойко – ОкЙоб

Цушко – Окшуц.

Табачник- Кинчабат.

Митник -кИнтим.

Лавринович – ЧивониРвал.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua