Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
9

Коментарі
Меш1   | 4.03.2010 16:05
Никита | 4.03.2010 15:57

Розумні слова, які не часто можна почути на форумах НП.
Вас-иль   | 4.03.2010 16:06
Никита:

Тільки не варто користатися стереотипами. Ніколи білобратчики не були помаранчевими. Помаранчеві – термін, що зазвичай вживають до прихильників демократії. Але аж ніяк не до учасників тоталітарних сект. І взагалі, назвати помаранчевими з тих, хто побував на трибуні Майдану, можна дуже мало. Азаров, Мороз, Тимошенко, Луценко, Кінах – помаранчеві?
  | 4.03.2010 16:16
Меш1:
Таварісчі зомбі, бютофани, бютофіли, педофіли і лозинські з ляшками! Ви вже дійсно, коли жаргонно, то "задрали" тут нашу бідну Батьківщини своїми постійними вересками, гвалтами, істериками і психопатичними заклинаннями. Ми всі дуже чітко розуміємо, чого ви всі так панічно боїтеся – це щоб часом у Януковича не вийшло реформами краще ніж у вас! Бо саме це стане вашою прірвою. в яку ви всі незабаром звалитеся. Час зрозуміти, що ви вже є ВЧОРАШНІ! НАРЕШТІ! Тепер всі свої істерики можете тримати для власного вжитку. Скоро від вашої контори залишиться купка напівпритомних істериків типу вашої фюрерки! Без хронічних психоаналітичних сеансів, а головне "вливань" від секти залишиться 0
Никита   | 4.03.2010 16:25
Вас-иль:
А я вважаю, що були. Всі, кого Ви назвали (окрім Азарова, який дійсно опинився на Майдані випадково) – всі були помаранчевими. Навіть морозівці, які були "малиновими"), все-таки якийсь час були помаранчевими.
І перестали ними бути, причому дуже символічно – навіть символіку змінивши.
Вас-иль   | 4.03.2010 16:30
Никита:
Нє. Азаров там був того, що і решта вищеперерахованих іже з ними. Посади хотів. Благ хотів. Влади хотів. І Мороз за тим же там був. І Кінах. І Тимошенко. А демократія, держава і життя дрібних людішек їх обсолютно не цікавило. І не цікавить.
Никита   | 4.03.2010 16:43
Вас-иль:
Знаєте, менш за все мені хочеться зараз аналізувати, хто чого хотів. "Посади, благ і влади" , між іншим, хоче кожний політик без виключення. А кого з них насправді цікавила демократія і держава, сказати важко.
І взагалі, навіщо мені знати їхні наміри? Добрими намірами вимощена дорога самі знаєте куди. Політика оцінюють (принаймні потрібно оцінювати!) не за словами і не за намірами, а за результатами дії.
Вас-иль   | 4.03.2010 16:54
Никита:
Саме так! Тому вони і дали підстави своєю діяльністю за останні роки зробити висновки про їх цінності та наміри.
Никита   | 4.03.2010 17:02
Кр-к:
Буде врешті сформований уряд, який буде діяти спільно з Президентом і результат не забариться!
Дай Боже, щоб так і було. Зараз багато хто чекає від Януковича дій на користь держави і сподівається на краще!
Знаєте, мені в душу запав один сюжет – на плюсах, здається, – відразу після перемоги Ющенка на виборах показали жінку в Донецьку, яка не раділа, не посміхалася, але сказала так: ну що ж, Ющенко переміг, тепер залишається нам тільки сподіватися на на нього... будем сподіватися, що зробить щось і для нас...
Надії тієї жінки не справдились... на превеликий жаль!
  | 4.03.2010 18:16
Никита:
А Ви, пане, уважно прочитайте інтервю Президента Януковича, дане ним ВВС. Наприклад я підписуюся під кожним словом, порушеним ним у інтервю. Давайте говорити без істерики і самонавіювань, абзац за абзацем...Що там є такого, що у НОРМАЛЬНОГО Українця може викликати спротив? Одне те, що в часі свого першого візиту він поставив питання про безвізовий режим для Українців, викликає повагу! А решта відповідей і думок? Це вам не просто потоки слів, набір фраз і штампів чи вулканічне виверження ярликів і прокльонів типу як від тімошенки-соболєва-ів.костенка...Перечитай і покритикуйте...
Не словами, а ділами слід будувати і любити Україну!
Никита   | 4.03.2010 18:40
Кр-к:
Не словами, а ділами
Отож. Чекаємо на діла.
Никита:
Прочитав.
Нісенітниці. В останню хвилину хіба за ціну домовилися остаточно. А "Радіосвобода" за конкретну домовленість повідомила ще за кількадень.
Хоча ЄЦ з ПР да-а-вно співпрацює, ще до свого створення, і про це теж повідомлялося, але чомусь вголос не говориться...
Некоторые "инженеры человеческих душ" умудряются служить любому режиму, получая все возможные награды и используя при этом государственную машину для расправы над своими более талантливыми собратьями.
Нічого і нікого не нагадує?
Бувайте.
Поспішив – забув додати, що від голосування утримуюсь, але усно оцінюю негативно,
також до слів Меш1 4.03.2010 16:05 приєднуюсь (вони – це щось на зразок додавання Олени).Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua