Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
9

Коментарі
ДОО БМ   | 4.03.2010 12:01
Не успел "Обком" осмыслить всю глубину этих строк, как "эксперимент прекратили": за отставку Кабмина Тимошенко проголосовало 243 "штыка". То есть заметно больше необходимого минимума.

Этот комфортный "люфт" Януковичу соорудила, помимо прочего, и группа "Единый центр". В том числе и г-жа Оробец. На наше недоуменное: "Леся, как же так, вы же сами написали...", – соратница Балоги еще шире раскрыла и без того огромные влажные очи и сказала:

- Дело в том, что незадолго до голосования я написала в блоге, что ситуация изменилась. Это политика, здесь все может меняться за 2 минуты...
Джерело http://obkom.net.ua/articles/2010-03/04.0940.shtml)))))))))
Wolivan   | 4.03.2010 13:59
Добре ім'я було у її батька, а у неї ніякого не було, а після Єцу – нічого доброго не було.
Никита   | 4.03.2010 14:06
ДОО БМ:
Это политика, здесь все может меняться за 2 минуты...
Не сумніваюсь, що пані Леся логічно і переконливо пояснила би й такий варіант, якби вони НЕ голосували за відставку. "Це – політика"... і цим все сказано.
Але сталося те, що сталося; цікаво подивитись на інформацію з перших рук...
Никита   | 4.03.2010 14:12
Wolivan:
Країна, де Прем"єр-міністр не визнає легітімність Президента і знаходиться у стані війни з власним Президентом – це нонсенс. Це початок громадянської війни. Така країна приречена, Ви не знаходите?
Wolivan   | 4.03.2010 14:34
Країни ще немає.
Приречений простий народ – голодомор продовжується.
Щоб довести легітимність потрібно було перерахувати голоси.
Громадянська війна тоді, коли громади воюють між собою, а у нас влада винищує народ – це геноцид.
Останнім часом я нічого корисного не знаходжу, більше втрачаю.:- (
Никита   | 4.03.2010 14:40
Wolivan:
Країни ще немає... геноцид
Країна є!
Є суверенна держава Україна.
Не варто гратися такими словами: чорт підслухає.
  | 4.03.2010 14:41
"У відповідь на "ігнор" ми почали висловлювати критику публічно."
Ігнор взагалі справа слизька. От Тімошенко і користувалася ним так довго. Стосовно її відставки, то більшого здобутку для державності України важко навіть собі уявити. Ця пані своїми безконечними авантюрами вже довела півкраїни до істерики! Зараз, бач, вАна вимагатиме, аби Янукович щодня звітував перед нею. Слушна вимога.Але як "звітувала" вАна сама? Позакривала статистичні дані по галузях, половина пустих міністерських місць і керування в "ручному" режимі, авантюра з цінами на газ, коли Україна платить у півтора рази вищу ціну ніж Німеччина (!) і мало того, ще й нахабно видати це як "перемогу"!!! Рідкісна авннтюристка.
  | 4.03.2010 14:48
Никита:
Wolivan:
Країна, де Прем"єр-міністр не визнає легітімність Президента і знаходиться у стані війни з власним Президентом – це нонсенс. Це початок громадянської війни. Така країна приречена, Ви не знаходите?
Тепер це політичне опудало може торочити все що завгодно. Буде врешті сформований уряд, який буде діяти спільно з Президентом і результат не забариться! Ось цього власне ця пройдисвітка боїться найбільше! Бо успіх нового уряду і нового Президента стане осиковим кілком в це "біле братство" педофілів і мафіозі. Власне їх успіху вони бояться понад усе. А ще лютують, бо згодом все таємне стане явним і народ побачить, що ці серця були на побілених гробах!
Wolivan   | 4.03.2010 15:15
Никита:
Wolivan:
Країни ще немає... геноцид
Країна є!
Є суверенна держава Україна.
Не варто гратися такими словами: чорт підслухає.
"...суверенна держава..." – Ви маєте на увазі Францію? Згоден.
:-)
він не підслуховує, він диктує.
:- (
Меш1   | 4.03.2010 15:33
Янукович усіх "кинув" і ще "кине". Бо грає на хохляцькій струні – здатність хохла зрадити заради грошей – це навіть святе хохляцьке право. Оробець – яскравий приклад. Хоча, заради справедливості, НУНС – не менш як на 50% зрадники. Починаючі з Ющенко і його ЕЦ. Він заради бажаного прем'єрського крісла (там – бабло!!!) "валив" НУНС з 2007 р. і таки "завалив" його – разом з Україною, а Янукович тільки похоронна команда. А НУНС – вже не фракція. Янукович же тільки використав Ющенко і "кинув" його яу використаний презерватив. Завдяки новому закону про формування коаліції можна всіх нах... Яценюк вже заметушився.
Никита   | 4.03.2010 15:33
Wolivan:
Я маю на увазі Україну. І ще раз закликаю Вас не підважувати ані суверенітет України, ані легітимність державної української влади. Це ігри з вогнем.
Розумним людям було ясно ще у 2005 році, що Президент і Прем"єр почали війну між собою, що призведе до їхнього самознищення. Так і трапилось. Визнайте це хоча б зараз! – вони самі винні у своїй поразці. Так, чорт диктує, але людина вільна його не слухати!
Вас-иль   | 4.03.2010 15:36
Никита:

Розумним людям було ясно ще у 2005 році, що Президент і Прем"єр почали війну між собою, що призведе до їхнього самознищення. Так і трапилось. Визнайте це хоча б зараз! – вони самі винні у своїй поразці.!
А розумні люди з Москви, Льондину, Києва прямо таки ні при чому. Вони і образитись можуть.
Никита   | 4.03.2010 15:43
Вас-иль:
На ображених воду возять)
Вас-иль   | 4.03.2010 15:45
Никита:
І хто в своїй діяльності керувався вказівками розумних людей? Чому, Ви применшуєте заслугу тих, хто працював на розвал української економіки. Не проводячи реформи. Підписуючи унікальні газові угоди. Приймаючи бюджет, продиктований в кафе по дорозі з аеропорту до Києва. Не приймаючи бюджету взагалі. Збираючи податки наперед. А їхні сварки – народ веселили, давали видовища. А програли через відсутність хліба. Причина поразки – в економіці.
Никита   | 4.03.2010 15:57
Вас-иль:
Чому, Ви применшуєте заслугу тих, хто працював на розвал української економіки.
Я не применшую нічиїх заслуг. Просто я усвідомлюю, що сил, зацікавлених у поразці помаранчевих, було і є достатньо. Дуже сильних і впливових сил. Які свідомо і цілеспрямовано працювали на поразку.
Але звинувачувати їх – все одно, що вовка звинувачувати, який задрав вівцю.
Якщо вовк убив вівцю, – хто несе за це відповідальність? Не вівця і не вовк. Винен ТІЛЬКИ пастух, він один.
Якщо пастухи знають, що поряд вовки, які полюють на овець; якщо пастухи замість берегти разом овець починають битись між собою – вівці приречені, вовки будуть ситі.Найбільше коментарів
"Проблема" языка: наживка для электората  908
Русскоговорящие украинские националисты...  905
Государство Украина не состоялось...  773
Вопрос русского языка в Украине – тест на демократию?  740
Русский язык получил государственный статус второго языка в Украине  690
Андрій Іллєнко: Нотатки про соціал-національну революцію  672
Дмитро Чобіт: Макуха або Штрихи до політичного портрета "Блоку Юлії Тимошенко"  668

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua