Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
Звернення   Ющенко   патріоти   культура.

Сумно

Вас-иль | 22.02.2010 14:37

8
Рейтинг
8


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
3

Ті ж прізвища, той же стиль. Колишніх не буває.

Що потрібно сучасній Україні? Єдність патріотичних сил. Незалежно від політичних уподобань, мови, раси, релігії, групи крові. Здавалось би очолити боротьбу за українську Україну має українська інтелігенція, яка повинна роз'яснювати, звідки йде загроза, вказувати нації шляхи та методи побудови дійсно процвітаючої держави, яку населяють освічені культурні громадяни. Що ж маємо натомість?

Звернення

до українського народу з нагоди результатів президентських виборів

- результати першого туру голосування показали, що колишній Президент України Віктор Ющенко став глибоким розчаруванням українського народу, підпорядкувавши свою виборчу кампанію боротьбі з Юлією Тимошенко. Саме Віктор Ющенко, закликаючи голосувати "проти всіх", проклав дорогу до влади Вікторові Януковичу та його команді;!

Дмитро ПАВЛИЧКО

Іван ДРАЧ

Левко ЛУК'ЯНЕНКО

Іван ДЗЮБА

Ігор ЮХНОВСЬКИЙ

Мирослав ПОПОВИЧ

Юрій ЩЕРБАК

Богдан ГОРИНЬ

Юрій МУШКЕТИК

Роланд ФРАНКО

Олег ЧОРНОГУЗ

Наталія ОСЬМАК

Володимир ПИЛИПЧУК

Володимир ВАСИЛЕНКО


Диво-дивне. Що за позиція? Звідки заклики до розколу патріотичних сил. Саме зараз!? Сліпота? Дурість? Ні.

Відповідь на те, звідки ростуть ноги, хто водить пером підписантів дає наступне звернення.Мы, украинские советские писатели, решительно осуждаем действия так называемых литераторов Светличного, Стуса, Сверстюка, Караванского, братьев Горыней, Мороза, Черновола, Осадчего, математика Д.Плюща, В. Некрасова и др., погрязших в националистическом болоте и не раскаявшихся в своей антисоветской деятельности. Нет и не может быть прощения им, замахнувшимся на самое святое – на социализм, на вековечную дружбу между русским и украинским народами, на чувство семьи единой. Их писания, создаваемые с целью подрыва и ослабления советской власти, будут отброшены народом и историей. Заверяем Вас, что никаким отщепенцам не удастся рассорить нас с ленинизмом, с Коммунистической партией, с законом. Украинский народ никогда им этого не простит.

Іван Драч

Дмитро Павличко

Володимир Яворівський


Ті ж прізвища, той же стиль. Колишніх не буває.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua