Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Доганяємо Америку


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
1

Сьогодні Україна прагне догнати США принаймні у демократії.
Наприклад, можна знайти багато схожого у їхнього екс-президента Джорджа Буша-молодшого і у нашого новообраного Віктора Януковича.


Свого часу Микита Хрущов поставив завдання догнати і перегнати Америку по економічних показниках.

Сьогодні Україна прагне догнати США принаймні у демократії.

Наприклад, можна знайти багато схожого у їхнього екс-президента Джорджа Буша-молодшого і у нашого новообраного Віктора Януковича.

Буш називав себе, "простим техаським ковбоєм". Янукович розповідав, що був "звичайним донецьким хлопцем". Обидва замолоду побували за ґратами: Янукович – за грабіжництво, Буш – за водіння автомобілем у нетверезому стані. До того ж Техас в Америці – це дикий Захід, а у нас Донбас – дикий Схід. Обидва побували губернаторами і прославилися своїми висловлюваннями.

- Найголовніше не в тому, щоб бути правителем або першою леді, як в моєму випадку, – говорив Джордж Вокер.

- Я пересію через сито усіх, хто знущався з народу. Я познімаю з них шкури, – казав Віктор Федорович.

Буш зауважив, що його суперник Альберт Гор винайшов інтернет, а Янукович охрестив Чехова українським поетом. Американський президент назвав астронавтів "сміливими руйнівниками космосу", а український – жителів Львова "найкращим геноцидом країни".

Подібні у них і знання географії. Янукович Чорногорію плутав з Косово, Словаччину із Словенією, а Буш казав, що Саудівська Аравія і Йорданія знаходяться на узбережжі Мексики.

Нарешті, в обох них кидали "тупими" предметами. У Буша – черевиком, у Януковича – яйцем. Щоправда, Джордж Вокер спритно ухилився, а Віктор Федорович зомлів.

Отже, наступним президентом у нас має бути схожий на Обаму. Не обов'язково чорношкірий. Головне, щоб не рудий. Тоді вже точно доженемо.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua