Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
ГО Поступ   Аваков   КУІН   УРП

Зверення української громади Харківщини з приводу Указу про відставку А. Авакова

поступовець | 6.02.2010 19:11

5
Рейтинг
5


Голосів "за"
8

Голосів "проти"
3

Ми, представники української патріотичної громади Харківщини, звертаємося і вимагаємо від Вас публічних пояснень Ваших останніх дій щодо прийнятого Вами рішення про звільнення з посади Голови Харківської ОДА пана Авакова Арсена Борисовича.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

української громади Харківщини

до Президента України В. А. Ющенка

"Бий своїх, щоб чужий духу боявся"

Пане Президенте!

Ми, представники української патріотичної громади Харківщини, звертаємося і вимагаємо від Вас публічних пояснень Ваших останніх дій щодо прийнятого Вами рішення про звільнення з посади Голови Харківської ОДА пана Авакова Арсена Борисовича.

Ми маємо на це право як представники не просто народу України, а як люди, які бачили у Вашій особі виразника інтересів українського етносу і всіх цивілізованих громадян неукраїнського походження, для яких Україна з її мовою, культурою, традиціями стала такою ж рідною, як і для етнічних українців, які поклали всі свої сили і здоров'я на перемогу національних сил у 2004 році, які бачили Вас як вістря списа, яке стане надійною зброєю у відстоюванні інтересів української нації. До останнього ми підтримували Вас, голосували за Вас і в першому турі виборів-2010, але за їх результатами ми стали перед дуже нелегким вибором: Вона чи Він?

Для нас рішення було хоч і нелегким, але очевидним, бо ми, як ніхто в Україні знаємо, що таке влада антиукраїнських сил. Обласна рада, міська рада, районні ради більшості районів – це збіговисько представників українофобів, які отримали владу завдяки махінаціям та фальсифікаціям, які не мають моралі і не знають, що таке етика, але (гарна парткомуністична школа) добре навчилися державні кошти перетворювати на власні шляхом маніпуляцій і махінацій процедурними питаннями. Їхня п'ятирічна війна проти українського Харкова, за Харків без українського слова, без української історії, без української освіти знаходила відсіч тільки завдяки українським громадським організаціям та значної частини Харківської ОДА і особисто Голови ОДА Арсена Авакова.

З ініціативи української громади і при безпосередній підтримці Арсена Авакова в Харкові було створено Харківське об'єднання розвитку громадянського суспільства "Поступ", яке об'єднало і продовжує об'єднувати патріотичні сили Харківщини, представників Харківської інтелігенції, науковців, усіх людей здорового глузду Харкова і області. Співпраця громади і обласної влади набирає швидкості, та раптом... диверсія. І від кого? Від Президента, за якого ми у 2004 році терпіли наругу від бритоголових, з набитими кишенями грошей представників тих, кому українська Україна як кістка у горлі.

Невже Ви цього не розумієте? Невже Ви цього не пам'ятаєте, а може і не знаєте? Чи Ви, разом з нами не боролися проти них у 2004 році?

Ми аплодували Вашим зусиллям за відновлення української історії і давньої, і нової. Ми аплодували Вам за Батурин і за Мистецький арсенал. Ми були горді Вашими рішеннями надати звання Героя України Шухевичу і Бандері, увіковічненню пам'яті Героїв Крут. Ми підтримуємо відродження духовності і гідності Української Нації.

Навіщо ж Ви сьогодні розчищаєте дорогу до влади антиукраїнським силам? Щоб знову дати можливість покласти на український Харків товстий шар асфальто-бетону українофобії, через який повинна пробиватися травинка українства? Чи вперше Харківська обласна рада провокує відставку Авакова? Хто Вас інформує про стан справ у Харкові?

Пане Президенте! Незалежно від результатів виборів, українська громада Харкова працювала і буде надалі працювати на розбудову незалежної, суверенної, демократичної української України, і ми впевнені, що разом з нами буде і справжній патріот України українець вірменського походження – Арсен Аваков з його потужним організаторським талантом і можливостями.

Попереду – вибори місцевого самоврядування.

Не слухайте Ваших Навуходоносорів, а прислухайтесь до українців Харківщини, які краще знають усі обставини і знаходяться на передовій лінії боротьби за українську справу.

Указ про звільнення А.Авакова у самий відповідальний момент передачі влади вважаємо необґрунтованим, безпідставним, політично помилковим.

[URL=http://postup.kh.ua]Голова Харківського об'єднання розвитку

Громадянського суспільства "ПОСТУП"[/URL]

А. Сергієнко

Голова ХОВ Конгресу Української Інтелігенції

Н. Виноградська-Якимчук

Голова товариства політичних в'язнів і репресованих

А. Здоровий

Президент громадської організації "ТУР"

О. Сітенко

Голова Конгресу українських націоналістів

Б. Дяків

Голова ХОО УРП

З. Анікейцева

Дивіться також: звернення А. Авакова з приводу Указу

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua