Народні блоги
http://narodna.pravda.com.ua/politics/4b69b38c3190e/

Оптимізація-стабілізєц від нової коаліції.

Скакодуб Андрій Васильович | 3.02.2010 19:34

Мене донька під час перегляду фільмів постійно питає, хто поганий, а хто хороший. Якщо б вона мене запитала про цих двох, то у мене не було б відповіді для неї, бо ця гра проходить без правил. Гітлер проти Сталіна. Фреді проти Джейсона. Тимошенко проти Януковича. Зло переможе в будь-якому випадку...

 Оптимізація-стабілізєц від нової коаліції.
Головний оптимізатор-стабілізіоніст нашого парламенту Олександр Лавринович таки стабілізував та оптимізував діяльність виборчих комісій, що позитивно вплине на виборчий процес та дозволить українцям спати спокійно в ніч з 7 на 8 лютого. У нього та його шефа буде сьогодні гарний настрій, бо раціоналізаторська пропозиція напередодні другого туру повинна спрацювати.

Я чогось чекав від нашого Віті наостанок, але особливо чекав від пані Ю, гадав, що це буде якийсь компромат – відео з полювання Кушнарьова або ніч кохання нашого прем'єра з грузинським хлопцем. От дурень. То ж сказано, що скільки вовка не годуй, а ноги знову до лісу гонять. Корчив-ставив Вітя з себе демократа, ліпили-ладили піарщики з нього європейського політика, а воно так і залишилось тим, ким було завжди, .

Спитайте себе, чому нас не беруть в Європу і ще не візьмуть наступні років 150? Бо це тільки в нашій неньці – Україні можна за кілька днів до виборів міняти правила гри, тобто оптимізувати та стабілізувати виборчий процес. І от я собі думаю-гадаю: щось тут не так, погано це може скінчитися, причому для всіх.

Тільки перед першим туром біло-сердешна команда другого кандидата хотіла також взяти участь в оптимізації виборчого процесу, тобто внести свої зміни у виборче законодавство. Який вереск тоді підняла Ганька та вся псарня біло-голубих кровєй? І от пройшло не так і багато часу, і такі разючі метаморфози. Що ж могло такого статися, щоб найбільш націонал-патріотична частина НУНСУ (так вони себе називають) разом з псевдокомуняками допомагали Віті стати на царство? Невже це нова тимчасова коаліція?

Цих народних обранців не розбереш, то вони б'ють пики один одному, а через хвилину вже цілуються та оптимізують виборчий процес. Щось я не чув, щоб після першого туру вибори були масово зірвані внаслідок відсутності кворуму. Але нашим оптимізаторам видніше, вони ж такі розумники.

Чомусь Приватбанк та інші нарвані банки вони не хочуть пооптимізувати, хоча люди вже виють від "бєспрєдєлу" банківських установ, які заробляють для своїх акціонерів фантастичні проценти. Або може шановного пана оптимізатора цікавлять ціни на цукор? Чомусь шановний пан не вніс проект про створення слідчої комісії по перевірці порушення антимонопольного законодавства на ринку через підняття цін на цукор? Так було завжди. Коли не включаєш Верховну раду, – пустий зал і тільки один Карамазін вносить поправки. А може нам взяти цього Карамазіна і обрати єдиним народним депутатом? Нехай пише сам закони. Оце тоді буде оптимізація! А яка економія! Але повернімося до наших баранів, карточками яких сьогодні проголосували за новий Закон. Таких сьогодні нараховується 233.

Фахівці, а це головне науково-експертне управління, яке перевіряє всі законопроекти на відповідність нормам законодавства України, з приводу нового Закону зробило наступні висновки:

- отже, відсутність вимоги щодо мінімальної присутності членів виборчої комісії на її засіданні (у випадку вилучення ч.4 ст.28 Закону) у поєднанні з вищенаведеними приписами Закону може призвести до ще більш негативних наслідків ніж ті, на недопущення яких спрямовано проект. Адже у разі прийняття запропонованої новели, встановлення результатів голосування на виборчій дільниці та підписання протоколу ДВК про підрахунок голосів виборців теоретично можливе будь-якою мінімальною кількістю членів ДВК;

- проте новий припис, яким пропонується доповнити ч.18 ст.28 Закону, сформульовано таким чином, що: по-перше, начебто виборчій комісії вищого рівня апріорі відомо про бездіяльність виборчих комісій нижчого рівня (адже новий припис не передбачає подання скарги щодо бездіяльності); по-друге, прийняттю рішення з питань компетенції виборчої комісії нижчого рівня не передує прийняття рішення виборчою комісією вищого рівня щодо неправомірності бездіяльності. Тим самим, прийняття згаданої новели у запропонованому вигляді, на наш погляд, може створити передумови для необґрунтованого втручання комісій вищого рівня у діяльність виборчих комісій нижчого рівня;

- Узагальнюючий висновок: за результатами розгляду на пленарному засіданні законопроект доцільно повернути на доопрацювання суб'єкту права законодавчої ініціативи.

Як бачимо, така оптимізація дозволить одному з кандидатів забезпечити результати виборів за будь-якої погоди. Які можливі варіанти? Ось один із можливих. Членам ДВК від біло-сердешного кандидата можна приплатити за те, щоб вони в день виборів захворіли та не прийшли. Зробити це буде не дуже складно, якщо врахувати, що після першого туру вони отримали в два рази менше, ніж члени ДВК від біло-голубого кандидата. Ті, що залишились в ДВК тепер згідно закону можуть приймати будь-які рішення, тобто відмовляти у задоволенні скарги, заяв та вирішувати питання виборчого процесу на власний розсуд. Не будемо гадати, бо план на другий тур у команди другого кандидата вже є. Цікаво, які контр – аргументи має в запасі команда Тимошенко, покажуть наступні кілька днів. Але ми маємо рахунок 1:0 на користь Януковича. Другій команді вже потрібно відіграватися, бо вже фінал, а переможець отримує все.

Мене донька під час перегляду фільмів постійно питає, хто поганий, а хто хороший. Якщо б вона мене запитала про цих двох, то у мене не було б відповіді для неї, бо ця гра проходить без правил. Гітлер проти Сталіна. Фреді проти Джейсона. Тимошенко проти Януковича. Зло переможе в будь-якому випадку... Чи підпише Ющенко цей Закон...відповідь однозначна...


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua