Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Zек чи крадійка?


-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
3

Отже, знову ті самі граблі: українці будуть обирати із двох зол. Причому абсолютна більшість виборців це розуміють, але кожен вважає, що його зло є меншим.

У день першого туру президентських виборів я їхав від дочки на трамваї. На передньому майданчику була весела і збуджена компанія чоловіків і жінок бальзаківського віку. Вони уголос обговорювали, хто за кого проголосував.

- Та що ви сперечаєтеся? – сказала бабуся, що сиділа на першому від дверей сидінні. – Все одно буде зек. – Це вже давно визначено.

- Наш президент – Юля! – закричала розпашіла молодиця. – Янукович і Ющенко – одна банда! – І почала скандувати: – Ю-ля! Ю-ля! Ю-ля!

- Так вона ж крадійка! – парирувала та ж бабця...

Отже, знову ті самі граблі: українці будуть обирати із двох зол. Причому абсолютна більшість виборців це розуміють, але кожен вважає, що його зло є меншим.

І якщо одні не перестають говорити про дві судимості Віктора Януковича в молодості, то інші з таким же завзяттям згадують шлейф за "газовою принцесою" періоду прем'єрства Павла Лазаренка.

"Юлька точно такая же ЗЕЧКА как и Янукович! Вспомните, как она сидела в зале суда с видом "несчастного ангела" и распатланная как ведьма! А сейчас – косу заплела, нарядилась как чучело и думает, что она пуп земли", – так категорично написала в інтернеті одна користувачка.

Це було б смішно, якби не було сумно. Невже, і справді, нам треба блукати 40 років по пустелі свого духу, щоб наші мізки очистилися від стереотипів минулого? І щоб нарешті ми навчилися вибирали не із двох зол, а із двох доброт і чеснот?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua