Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Тимошенко – Президент на "випробувальний термін" і Гарант Конституції?


-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
5

Сьогодні кожен свідомий українець задається питаннями: чи закінчиться цей хаос у владі, коли і чим саме; як врятувати Україну; як подолати штучно створений розподіл; як підняти економіку і т.п.

Тимошенко – Президент на ''випробувальний термін'' і Гарант Конституції?
Нещодавно прискіпливо моніторячи Інтернет-простір, випадково натрапила на дві досить цікаві статті: Ю.Тимошенко – Президент на "випробувальний термін" та "Тимошенко – Гарант Конституції?".

Рекомендую ознайомитись з ними та співставити, чи підтверджується написане реальністю того, що відбувається. А для тих, хто лінується прочитати весь текст, подаю певні положення з власними коментарями.

Не можу не погодитись з автором Оленою Треммері, що "гасла про зміни у Державі нічого не варті без Проекту та "ключів" до розбудови Держави, яких немає у жодного з претендентів". Справді, вже скільки років ми тупцюємось на місці і майже ні кроку вперед, а тільки назад і тільки на місці. Власне за всі роки нашої "незалежності" людям жити в цій країні не стало краще, несправедливості не стало менше, а корупції все більше. Неважко здогадатися про причину цього. В нас всі дуже розумні, ідейні, дуже гарно говорять і багато розповідають про свої плани, а що насправді робити, щоб врятувати Україну, не знають, бо не мають ключів порятунку та сприяння.

На переконання авторки, ці "ключі" має лише служба Творця, або Армія Бога, або Абсолютна влада, і вони будуть передані лише Достойному, справжньому лідеру Нації. "Президенту цієї каденції має бути надане Сприяння з боку реальності, яку більшість вважає неіснуючою. (духовна реальність – ЛБ) Для цього і ставляться умови та створюються обставини. Без Сприяння Абсолютної влади успіху у будь-кого, хто посадить себе у президентське крісло, не буде. У такому разі країна продовжуватиме падати у прірву."

Сьогодні кожен свідомий українець задається питаннями: чи закінчиться цей хаос у владі, коли і чим саме; як врятувати Україну; як подолати штучно створений розподіл; як підняти економіку і т.п.

"Наразі ніякого Сприяння Ю.Тимошенко не має, а В.Януковичу на такий пост воно не передбачене. Виходить, ми поки що вибираємо одного з самогубців і цілий Народ є заручником приватних амбіцій, які йому далеко чужі і невигідні. Зараз, як і завжди, лише Богу відомо, який наказ отримають Його Служби в наших кордонах". (продовження читайте тут http://h.ua/story/250763/)

Зараз ми всі є свідками жорсткого протистояння двох амбіційних фігур, що думають лише про власні зиски під прикриттям красивих гасел про турботу громадян. Прикладів просто безліч, та найяскравіші з поліграфкомбінатом "Україна", Київським апеляційним адміністративним судом і бутафорією навколо Луценка. (продовження читайте тут http://h.ua/story/251811/)

Кожна зі сторін цих конфліктів вважає себе правою, а власні дії справедливими. Проте так само кожна зі сторін порушує Конституцію України та законодавство України і чомусь не несе за це відповідальності.

Варто нагадати нашим політикам один із вічних законів Всесвіту, Божих законів – Зло завжди повертається до тих, хто його ініціює. І навпаки – хто творить добро, той добро і пожинає.


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua