Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Профілактика завжди краща за лікування

Олена Олійник | 20.01.2010 15:12

14
Рейтинг
14


Голосів "за"
16

Голосів "проти"
2

До киян

Профілактика завжди краща за лікування
Вже заговорили про ймовірні вибори київського мера, наближені за часом. Звичайно, це може виявитися не більше, як черговою спекуляцією, проте мої роздуми – суто на випадок, якщо вони таки відбудуться. Адже наш прикольний мер вже дістав таки не лише нормальних киян, а й більшість політиків, а користі їм з нього, як з козла молока (доказано результатом Януковича у Києві).

Отже, на випадок такого розвитку подій мені б хотілося застерегти киян, і в першу чергу – саму себе від повторення минулих помилок.

Адже про свою цікавість до київських виборів вже мимохідь повідомив Сергій Тігіпко – несподіване "відкриття" цих перегонів. І якщо більшість із нас за Тігіпка – Президента проголосували б хіба що проти Януковича або Тимошенко, що більше нам не загрожує, то за Тігіпка – київського мера є дуже велика спокуса проголосувати, і перший та найсильніший резон тут: замість Черновецького хоч за чорта лисого!

Так само одразу ж спонтанно закортіло вчинити й мені. Проте варто порадитися хоча б із власною пам'яттю. Отже, я це роблю.

Щодо власне мене, так за Черновецького я не голосувала ані першого разу, ані на горезвісних позачергових виборах. Проте на сам момент першого пришестя Черновецького я дещо раділа, мовляв – щонайменше, цього у разі чого можна буде позбутися, це ж принаймні не Омеля з пущеним ним у київську бруківку "корінням"! Ну хіба не наївність? (але це вже тепер я така розумна)

Що зайвого разу доводить, чого варті висновки, побудовані на відсутності інформації. Бо тоді я, як і переважна більшість киян (працездатних, принаймні) майже нічого про Черновецького не знала поза тим, що він часто перебуває під кайфом (це було видно за його нечисленними явленнями народу в ефірі під час Помаранчевої революції), що він – банкір, а ще прикольний. До речі, останнє зі згаданого тоді не навіювало таких брутальних епітетів, як от зараз. Порівняно з Омельченком мало не будь-хто здавався прийнятним.

Знання ж прийшли згодом – і про мережевий маркетинг, і про гречку, і про те, що не лише Омельченко може паплюжити й розкрадати Київ, як хоче. А головне – що позбутися Черновецького може виявитися ще складнішим за того.

Отже, застерігаю себе і вас від впливу такого останнього доводу: в усякому разі Тігіпко кращий за Черновецького. Подумаємо про те, чи достатньо в нас інформації.

І про всяк випадок! Подумаємо вже просто зараз, чи до снаги нам буде, за умови виникнення такої потреби, позбутися Тігіпка-мера?

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua