Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Увага! Гіпноз: Якщо не Юля, то хто...

Ірина Заверуха | 17.01.2010 11:54

1
Рейтинг
1


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
3

13 січня 2009 року на Тернопілля завітав народний депутат Роман Зварич, щоб повитанцьовувати із перевдягнутою Маланкою на фестивалі у Горошовій та закликати наших галичан-тернопільчан голосувати за КрисЮлю.

Увага! Гіпноз: Якщо не Юля, то хто...
Протягом майже годинного диспуту Зварич гіпнотизував жителів Борщева, Тернопільської області тезою про беззаперечний вихід у другий тур виборів горезвісних прем'єрів Тимошенко та Януковича. Мовляв, хоч інші кандидати теж є достойними, але преса вже не раз публікувала прогнози і "всім все ясно" заздалегідь. Цим екс-міністр обох урядів радше обурив, ніж переконав місцевий люд, який вочевидь має свої, доволі розмаїті погляди на постать майбутнього президента та своє законне право обрати альтернативу як Юлі, так і Віті.

Якщо в першому турі ви не проголосуєте за Юлю, то будете мати президента Януковича! – грізно глаголив перед громадою у Борщеві пан Зварич. Можливо на сході нашої багатостраждальної країни так само піарять і Віктора Федоровича, для кращого ефекту помахуючи – лякаючи трудівників помаранчевою стрічкою. Не маю сумніву, що подібні прогнози не одного українця вже збили з пантелику.

Подвійний помаранчевий нардеп, фракційний НУ-НСівець та член "Батьківщини" Роман Зварич більше не бачить Віктора Ющенка президентом України. Щось тут не те! Наш президент годинами критикує по телебаченні Юлію Володимирівну і жодного слова про Януковича... – підштовхує нардеп до роздумів виборців Борщева. Натомість Віктора Медведчука, колишнього голову секретаріату Леоніда Кучми і теперішнього закулісного керівника виборчого штабу Юлії Тимошенко, Зварич називає добрим юристом (саме цей "добрий" юрист засудив Василя Стуса, будучи його адвокатом). Пан Роман навіть висловлює повагу до цієї людини як до юриста та як до українського політика. Що, що, а розмінюватись людьми наші політики навчилися добре.

Не бажаючи залишатись у системі координат свого колишнього керманича, нардеп Зварич активно ліпить з Юлі уже призабутий образ націонал-демократичної лідерки, єдиного опонента "великому і жахливому" Віктору Януковичу. Пане, Романе, а нам вже не страшно... Ми, українці, вже стільки надивилися, наслухалися від вам подібних. Але з одним я таки згідна: Юля дійсно вартує свого опонента, Віктора Федоровича. В них одна "вагова" категорія, одні і ті ж амбіції, майстерність у обкраданні Української держави.

Змальовуючи усі страхи можливого президентства Віктора Федоровича, Роман Зварич потішив таки слухачів фразою "ми присягали не підкорятися владі Януковича, я не буду підкорятися владі Януковича...". Поживемо, побачимо... Вже не один політик за нашої пам'яті змінював свої погляди на діаметрально протилежні. Одним перебиранцем менше – не біда, гадаю народ не заплаче, якщо політична зірочка Зварича закотиться за український небосхил.

Не захотів пан Роман відповідати на деякі запитання з залу, не зміг пояснити мотиви підписання Тимошенко угоди з ВООЗ про передачу нам вакцини проти свинячого грипу (лікарі на зустрічі цікавилися, як посміла прем'єрка погодитися на дві умови Всесвітньої організації охорони здоров'я: перша – про неперевірку вакцини, друга – про неможливість висувати скарги до країн, які надають нам цю вакцину про поствакцинальні ускладнення). Натомість екс-міністр юстиції зізнався, що сам колись радив Ющенку висунути кандидатуру Януковича на пост прем'єр-міністра України, оскільки той очолював коаліцію.

Нині колишньому постійному представнику Ющенка у парламенті зручно під спідницею у Юлі, завтра обставини складуться так, що він "зауважає" Віктора Федоровича. І нічого ми тут, простий люд, не вдіємо... Окрім як відмовитися від марних ілюзій і протиставити нинішній владі свій усвідомлений, ніким не передбачений вибір.

P.S. Збираюся на дільницю, аби віддати свій голос не за Тимошенко, і не за Януковича... Для мене, після споглядання їх політичної кар'єри, це вже не кандидати. Альтернатива є, тільки більшість із нас чомусь досі бояться, обираючи "золоту" середину з-поміж олігархів, КГБістів, перебиранців, різноколірних середняків...

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua