Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

ОУН (б) закликає українців не продавати свій голос, а політиків – не фальсифікувати вибори

jurko | 13.01.2010 17:19

4
Рейтинг
4


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
3

Оберімо українського Президента чесно і відкрито!

ОУН (б) закликає українців не продавати свій голос, а політиків – не фальсифікувати вибори
17 січня українский народ обиратиме Президента. Це важливий крок у становленні української держави, адже Презитент є гарантом Конституції та відповідає за зовнішню політику і національну безпеку країни.

Кожен українець зобов'язаний взяти участь у виборах і віддати свій голос згідно зі своїми переконаннями та політичними вподобаннями. Доля нашої незалежності та демократії залежить від кожного з нас. Тому Організація Українських Націоналістів (бандерівців) закликає всіх українських громадян в Україні та за кордоном не бути байдужими та прийти на виборчі дільниці і проголосувати. Пам'ятайте: 17 січня ви берете відповідальність за долю країни. Не нехтуйте своїм обов'язком!

Сьогодні з різних кутків України надходить інформація про купівлю голосів. Українці! Доведіть світові і собі, що ви горда і цивілізована нація – скажіть своє "ні" фальсифікаторам та політичним спекулянтам. Не продавайте свій голос за гречку чи кількасот гривень, бо ті, хто купує ваш голос, крадуть достойне майбутнє ваших дітей.

ОУН (б) застерігає всіх кандидатів перед застосуванням фальсифікацій та махінацій. Україні потрібні чесні вибори, і всі хто йдуть до влади, порушуючи закон, не варті найвищої державної посади.

ОУН (б) закликає членів виборчих комісій суворо дотримуватись виборчого законодавства і зберегти чистоту виборчого процесу.

Оберімо українського Президента чесно і відкрито!

Провід ОУН (б)


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua