Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Помилки резидентів. Юлія Тимошенко


2
Рейтинг
2


Голосів "за"
6

Голосів "проти"
4

Вона із самого початку передвиборчої кампанії обрала собі образ "воїна в білому", який відчайдушно б'ється проти всіх і вся: президента, політичних опонентів, економічної кризи, епідемії грипу і т.д. і т.п. А тут іще й соратники підливали масла у вогонь: то Лозінський "прославився", то "педофіли" об'явилися... Коротше кажучи, не позаздриш.

Місяць тому організація "Антикорупційний центр" оприлюднила на своєму сайті фотокопії документів генпрокуратури РФ у кримінальній справі проти Юлії Тимошенко. anticorruption.net.ua/index.php?s=0c96f615c6107664bebd8d200551f532&showtopic=8

Зокрема, там вказується: "Президент промышленно-финансовой корпорации "Единые энергетические системы Украины (ПФК "ЕЭСУ") Тимошенко Ю.В. в сентябре 1996 г. в Москве и ноябре 1996 г. в Днепропетровске организовала неоднократную дачу взяток через посредника Литвинова В.И... должностным лицам Минобороны России... на общую сумму 750 млн. долларов США". За ці злочини у Росії передбачено до 8 років ув'язнення. Але справа була закрита у грудні 2005 року... у зв'язку із закінченням терміну давності.

Цікаво, що російські чиновники були засуджені і вже відбули покарання. А Юлія Володимирівна й досі уся біла та пухнаста... Зрозуміло, що за таких обставин для неї крісло президента стає найбільшою гарантією, щоб не повторити долю свого колишнього соратника Павла Лазаренка.

4.Юлія Тимошенко

Але Юлія Володимирівна добре засвоїла особливість національної політики: головне – наробити побільше галасу із будь-чого. От і почала з найпростішого: "Вони балакають. Вона працює". Та український виборець сприймає гасла на біг-бордах неадекватно, хитрі задуми західних і східних політтехнологів не проходять. "Вона працює, Україна – голодує!" – відповіли дотепники. "Вона – це Україна!" – миттєво зорієнтувалася прем'єрка. А далі пішло-поїхало: боротьба за "Межигір'я", телевізійні ролики, виступи на ток-шоу, звернення до народу, розтяжки, біг-борди, концерти поп-зірок, майдани, доплати до пенсій, шкільні автобуси, квартири, загравання з виборцями і прочая, прочая, прочая.

Причому, на перше місце ставиться не результат, а сам галас. От і з "Межигір'ям" прем'єрка вже обіцяє розібратися... після виборів. А як голосно усе починалося!

Отож титанічна робота кандидатки, яка найбільше з усіх претендентів використовує своє посадове становище, не дає очікуваного результату – її рейтинг на кінець грудня не набагато відрізнявся від початку перегонів. Хіба що не впав. І цьому є просте пояснення – виборець уже не такий наївний як п'ять років тому. Занадто багато йому за цей час обіцяли. І чим більше обіцяли, тим менше робили.

А відтак її передвиборчу кампанію називають найбільш витратною. За попередніми оцінками експертів, усі разом кандидати в президенти витратять на свої кампанії стільки ж, скільки одна Тимошенко – близько 300 млн доларів. І це не враховуючи того, що вона робить за казенний кошт.

Утім, Юлія Володимирівна залишається найкреативнішим і найартистичнішим кандидатом. В останній тиждень вона здатна на такі нестандартні кроки, які не в змозі передбачити жоден опонент чи експерт.

А поки що для підтримки своєї кампанії ВОНА найняла фахівців зі США, зокрема, з компанії AKPD Media. За інформацією "Української правди" і американського журналу "Ньюсвік", вони мають досвід у галузі соціології й інтерпретації її результатів, "моделювання свідомості" суспільства, інакше кажучи, зомбування громадян.

Та чи допоможе це?


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua