Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Декларація про відновлення справедливості.


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
4

Ми, політична еліта України, діючи від свого імені, розуміючи, що діємо від імені Українського народу...

Декларація про відновлення справедливості.
знаходячись в залежності від своїх чорних продажних душ,

перебуваючи під впливом "сильних світу" всього,

усвідомлюючи, що Україна не має право на суверенність та незалежність, а тому не може бути правовою, соціальною та демократичною країною,

спираючись на багатовікову історію гноблення та нищення українського народу,

дбаючи про забезпечення собі та своїм родинам належних та гідних умов життя, які б дозволили нам гідно представляти свою державу у світовому співтоваристві,

прагнучи відновити закріпачене становище селянина, злиденне становище робітника та історичну справедливість – "Україна не держава, а територія",

беручи до уваги свою відповідальність за свій бізнес та майно,

не забуваючи про інтереси російського братнього народу та американського та їх політичних еліт

виражаємо свою волю до подальшого розвитку України, яка полягає у наступному:

1. Українці з дня проголошення цієї Декларації оголошуються закріпаченими (крім тих. що включені до реєстру власників), а тому кожний повинен отримати свідоцтво кріпака за встановленою формою.

2. Розподіл українців за власниками буде відбуватись протягом місяця з моменту проголошення Декларації.

3. З метою дотримання національного розуміння та єдності у питанні розвитку України протягом місяця з моменту проголошення Декларації кожний українець повинен залишатись за своїм місцем проживання. У випадку порушення даної вимоги власник має право застосувати заходи впливу та забезпечення свого права власності: вперше – 20 канчуків, вдруге – 40, втретє – смертна кара.

4. Всім Центральним органам влади протягом місяця з моменту проголошення даної Декларації підготувати всі необхідні нормативно-правові акти, що випливають з даної Декларації.

5. Держава залишає за собою частку від загальній кількості кріпаків, яка повинна становити не менше 20 відсотків населення жителів населеного пункту, яка передається в розпорядження власників на підставі рішення Тендерного комітету.

6. З метою забезпечення соцстандартів та гуманності встановлюється розмір мінімального продовольчого пайку виходячи із суми 3, 5 грн. в день, затверджується формений одяг виходячи з двох комплектів на рік: літо\зима.

7. З моменту проголошення Декларації скасовуються всі законодавчі та нормативно-правові акти України, а влада передається Тимчасовому комітету.

8. З метою подолання наслідків світової фінансової кризи вводиться 16-годинний робочий день та семиденний робочий тиждень.

9. Контроль за виконанням даної Декларації залишається за тимчасовим комітетом.

17 січня 2010 року голова тимчасового комітету України (Президент України)

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua