Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

18 варіантів розвитку подій в Україні після обрання Президента України.


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
2

Пропоную своє бачення розвитку подій в Україні після того, як ми оберемо Президентом України когось з цих 18 осіб.

18 варіантів розвитку подій в Україні після обрання Президента України.
1. Віктор Янукович. Існує три варіанти подій.

Після обрання Януковича Президентом України або краще сказати після оголошення результатів голосування Цетральною виборчою комісією про обрання Януковича переможцем, Тимошенко відразу оголосить, що вибори сфальшовані, а юридичний супровід фракції БЮТ розпочне звичну для них процедуру рейдерських атак на судову систему та взагалі командою Тимошенко буде застосовано весь арсенал можливих на неможливих варіантів проведення повторних виборів.

У випадку, якщо Тимошенко визнає результати виборів, а Януковичу дозволять бути Президентом України, ми отримаємо "посадного генерала", людину, якій все буде фіолетово, адже не секрет, що Янукович прагне посади Президента радше для того, щоб п'ять років насолоджуватися життям, а не виконувати свою програму. А тому наступних п'ять років Україну буде чекати фактична відсутність Президента України, внаслідок чого вся повнота влади перейде до парламенту, а конфліктність політичних угруповань ще більше поглибиться. На жодні реформи та прогрес економіки України та покращення нашого життя буде годі сподіватися. Зміняться акценти в зовнішній політиці, що дозволить Росії покращити свій вплив на ситуацію в Україні. Підніметься на гора питання надання статусу російській мові та лобіювання інтересів нашого сусіда -Росії, що поглибить конфлікт в суспільстві, конфлікт серед бізнесової еліти, що через 1, 5- 2, 5 роки може призвести до імпічменту та масових заворушень на противагу від подій 2004 року з більш жахливими наслідками.

У випадку, якщо Янукович та Тимошенко домовляться між собою поділити владу або вже домовились про такий варіант подій, то Тимошенко зостається прем'єр-міністром України, а обидва топ-політики навіть можуть дистанціювати себе один від одного та навіть підтримувати думку про ворожість між собою, але суті це не міняє. Цей варіант влаштовує Тимошенко, що дозволить їй впливати на депутатський корпус та поступово повністю взяти під контроль всю Верховну Раду. За такого союзу Росія отримує повний вплив на політику в Україні до проведення парламентських виборів. Якщо Тимошенко отримає український парламент повністю зо всіма "потрухами", то можливий варіант з імпічментом Януковича, якщо це дозволить зробити Москва. Можливе навіть внесення змін до Конституції України, після чого буде обов'язково оголошений імпічмент.

Отже, найбільш вірогідним варіантом є імпічмент та дострокове припинення повноважень Віктора Януковича. В цьому випадку переможцем буде Тимошенко.

2. Юлія Тимошенко.

Якщо оберуть Тимошенко, і Янукович оголосить, що він не визнає вибори, але що це змінює? Останніх два рази в 2007 та 2008 роках він та його команда повністю програла Тимошенко та її команді. В 2007 році – вибори відбулись. А в 2008 році – не відбулись. Програє і в третій раз. І стане Президентом України.

Що чекає Україну в цьому випадку? Наговорено було вже з цього приводу дуже багато, а тому, щоб внести щось нове в питання можливої диктатури, то важливо врахувати інше, – в Україні ніколи не було своїх диктаторів на відміну від Росії, не стане і Тимошенко диктатором в класичному уявленні про диктатуру. До проведення парламентських виборів Тимошенко буде вести авторитарну політику, але в основному до багатої частини України. Основну увагу на собі відчують всі ті, хто не хотів підтримати її або не належить до її прихильників. Відбудеться декілька скандалів навколо всім відомих олігархів, що українському народу дуже сподобається, бо таким чином "бандити будуть сидіти в тюрмах", "справедливість є і за неї варто боротись" і нарешті в державі буде "порядок". Загалом, період до проведення парламентських виборів буде характеризуватися популізмом вищого ґатунку, підкріпленого аргументами у вигляді кількох "опущених" олігархів. Це може дозволити Тимошенко провести наступні парламентські вибори на свою користь і вже після їх проведення розпочати зовсім другий етап в житті України. Командно-адміністративне управління державою торкнеться всіх громадян. Поступово поскасовують більшу частину пільг, приймуть нові Трудовий та Житловий кодекси. Зачеплять і свободу слова, або скажімо, що переглянуть державні підходи на це питання. Майже всі громадянські права будуть поховані. Звичайно, що Росія буде мати можливість впливати на ситуацію в Україні, але не так, як при Януковичі. Для Тимошенко влада і є самоціллю, тому до певного часу вона буде перед Путіним показувати себе "тихим мишеням", але коли отримає всю повноту влади в Україні або зміниться ситуація в Росії та у Путіна і його команди (нічого вічного немає), Росія отримає доброта ляпаса. Тимошенко ні з ким не буде ділитися своєю владою, навіть з Путіним.

Для того, щоб реалізувати свій план, пані Тимошенко вкрай потрібен прем'єр-міністром України Віктор Федорович до проведення парламентських виборів, щоб повністю його дискредитувати. Зараз все списують на фінансову кризу, тому мало хто з наших громадян, простих виборців, списує цей обвал в країні на невдалу економічну політику нинішнього Кабміну. Янукович опиниться зовсім в іншій ситуації. Це найбільш вдалий сценарій для команди Тимошенко.

Найбільш невдалим варіантом для Тимошенко є стати Президентом України, але отримати свого прем'єр-міністра, наприклад Турчинова. Наступні парламентські вибори БЮТом будуть програні, внаслідок чого Тимошенко отримає ситуацію, яка в шашках називається "туалет". І здавалося, що є посада, але ніякої користі з того немає.

3. Арсеній Яценюк.

У випадку обрання Яценюка Президентом України країна отримає президента-ліберала з різновекторною політикою та непослідовними кроками, який весь час буде сидіти на шпагаті. Він буде намагатися дружити і з Заходом, але і у відносинах з Росією нас будуть чекати потепління відносин. За таких умов, всіх політичні сили основну боротьбу сфокусують на Верховній раді України та внесенні змін в Конституцію України. Коаліція ПРиБЮТ почне активно працювати. Тому від волі Яценюка буде залежати проведення позачергових парламентських виборів шляхом підписання відповідного Указу, які дозволять переформатувати політичну карту України.

Внаслідок крайнього лібералізму Яценюка в суспільстві стане більше "бардаку", чим ми маємо зараз, стане більше "розборок" між кланами та призведе до впливу фінансових регіональних структур на ситуацію в регіонах, чим неодмінно скористається Росія та ще з більшим ентузіазмом буде роздмухувати сепаратизм та федеративність в Україні.

4. Сергій Тігіпко

Як би Тігіпко не називав би себе сильним та крутим", його політика буде схожа на щось середнє між Яценюком та Кучмою, – це буде середньостатистичним клонованим Кучмояценюком. А звідси надмірна централізація влади, ручне керування економікою та половина того, що ми мали при Кучмі. Буде спроба взяти за основу різновекторну політику, але результат буде тим же, що і з Яценюком.

5. Віктор Ющенко

Найбільш прогнозованим кандидатом є Ющенко, бо він намагався бути останніх п'ять років Президентом України, але це в нього не дуже вийшло. Можна припустити, що жодних кардинальних змін в країні не відбудеться, крім прориву в культурних та духовних сферах нашого життя. Це буде ще кілька років такої політики, після чого його повноваження будуть припинені шляхом імпічменту, а країну можуть вже в 2010 році чекати позачергові і парламентські і президентські вибори. В силу конфліктності інтересів саме світогляду Ющенка та Тимошенко і Януковича країну можуть чекати нові потрясіння але зовсім з іншими наслідками. Але головне – це нарешті буде побудована лікарня майбутнього.

6. Володимир Литвин.

Учень Кучми Литвин після свого обрання розпочав би із поступового заморожування в Україні кучмівського режиму, а звідси і централізація влади і різновекторність в політиці і позаблоковість та крайня форма лібералізму. Він візьме на себе роль месії-примирителя, а тому така політика дозволить йому бути зо всіма в добрих відносинах, тобто вся країна надіне на себе рожеві окуляри та буде радіти невідомо з чого, бо країні потрібен Литвин.

7. Петро Симоненко.

Петро Симоненко, як анти-Тягнибок доведе існування олігархічного капітал-комунізму та отримає Нобелівську премію за свій винахід. Діти стануть піонерами. молодь комсомольцями, а комуністи олігархами.

8. Олег Тягнибок.

Олег Тягнибок як анти-Симоненко зробить все навпаки. Україну буде чекати народний процес над комунізмом та Симоненком, де його обов'язково запитують. чого це він бігає від дружини по молодицям.

9. Анатолій Гриценко.

Для того, щоб приготувати одного Гриценка беремо половину Яценюка, додаємо одну чверть Ющенка та Тигіпко.

10. Інна Богословська.

Великодержавний фемінізм з елементами домінування та культом амазонок з чорним піднебінням.

11. Юрій Костенко.

Для того, що приготувати одного Костенка потрібно взяти одного Литвина та трохи посолити Тягнибоком, і тоді ви отримаєте ліберального націоналіста.

12. Олександр Мороз.

Україна перетвориться на СІЛЬПО, Мороз отримає Шевченківську премію по літературі, по телевізору будуть транслювати прямі включення з ранкових доїнь на молочних фермах, а в газетах будуть друкувати "вести з полей". Мороз – Щербицький форева.

13. Олег Рябоконь.

??????????????

14. Людмила Супрун.

Робимо Володимиру Литвину операцію по зміні полу з чоловічого на жіночий та отримаємо Людмилу Супрун.

15. Олександр Пабат

Якщо Пабат стане Президентом, то Черновецький стане великим космічним божеством.

16. Михайло Бродський.

В Україні відбудеться "свобода слова по Бродськи". Ми будемо знати, яка спідня білизна у Анни Греман, хто з народних депутатів хворіє гемороєм, чому поганий колір в аналізах міністрів та хто з високопосадовців є бісексуалом.

17. Сергій Ратушняк.

Всіх євреїв та жидів виселять за 101 кілометр територіальних вод України, а "нормальні пацани чісто по конкрєтному" будуть рішати" наші з вами долі.

18. Василь Противсіх.

Васил Происвісх змінить прізвище та стане Василем Завсіх.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua