Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Помилки резидентів. Арсеній Яценюк


3
Рейтинг
3


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
2

Нинішня президентська кампанія нудніша за попередню. Штаби конкуруючих кланів лише перегавкуються компроматними скандалами, не пропонуючи нічого принципово нового.

Нинішня президентська кампанія нудніша за попередню. Штаби конкуруючих кланів лише перегавкуються компроматними скандалами, не пропонуючи нічого принципово нового. Та й не дивно. Російські, американські і єврейські політтехнологи погано знаються на українській ментальності. Щоб зрозуміти українця, треба ним бути. От у них і криза жанру. На мові й НАТО вже не зіграєш – надто затерлася платівка. На три сорти Україна ніяк не ділиться – у неї їх тільки два: бідні й багаті. Кандидат Противсіх – черговий блазень. На минулих виборах роль такого грав псевдонаціоналіст Роман Козак. Він тільки й робив те, що дорікав Віктору Ющенку американською дружиною. Хоча усім ясно, що кожен справжній націоналіст цим лише пишався б.

Отож яких найголовніших помилок допускаються політтехнологи Сходу і Заходу, зрубуючи шалені "бабки" у бідній Україні?

1. Арсеній Яценюк

Екс-спікер розпочав кампанію першим. І відразу взяв високий темп. Це дозволило йому вийти на третє місце в рейтингу кандидатів. Та виявилося, що він поки що не марафонець у політиці, і електоральна підтримка миттєво упала.

А причиною стала хибна стратегія, розроблена російськими політтехнологами. Її мілітарний пафос в Україні не проходить. Українці – мирний народ і ні з ким не збираються воювати. Це в Росії десятиліттями точиться війна проти власного народу – з Чечнею, терактами і вбивствами невгодних. В Україні ж достатньо мирних і чесних способів обдирання православних, католиків та інших віруючих, сектантів і безбожників. Якщо комусь життя набридло – стріляє сам собі в голову скільки завгодно. Або врізається на повному ходу у КамАЗ чи стовп на узбіччі.

Рекламні слогани Яценюка про нову індустріалізації, освічених людей, заможне село тощо нікого не переконують. А останній месидж "Іду на війну з корупцією" взагалі смішний. "Ну й іди собі, – думає український дядько. – Головне – не повертайся..." Адже усі "освічені люди" розуміють: щоб подолати корупцію, треба вирішити цілий комплекс законодавчих, політичних, економічних і соціальних проблем, які її породжують. А розмахування шашками зазвичай кінчається тим, що корупція тільки зміцнюється. Отож насправді це просто рекламний випендрьож одного з кроликів від політики.

Коли Арсеній Яценюк представляв свою Партію модернізації країни "Фронт змін", соратники подарували йому великий гайковий ключ. Побажали "закрутити гайки" у розладнаному державному механізмі. Цей піар-хід теж навряд чи можна назвати вдалим. Адже нинішня українська держава – олігархічно-кланова, а не народна. Тобто, кандидат обіцяє нам її зміцнювати замість того, щоб якнайшвидше розвалити. Ну і з історії ми добре знаємо, чим закінчується "закручування гайок" – покаранням невинних і нагородженням непричетних.

До речі, у нову партію Яценюка вступити не так просто – спочатку треба пройти кандидатський строк, як у КПРС. Ну а потім провчитися у Школі влади. Тут уже явна паралель із ВПШ – Вищою партійною школою часів СРСР. І це – модернізація країни?

Критикуючи БЮТ і Партію регіонів, лідер "Фронту" сказав:

- Вони – партії, що зруйнували українську державу. Я очолю контрреволюцію проти антидержавної революції.

По цьому висловлювання видно, наскільки ще молодий і зелений претендент на президентську папаху. По перше, української держави не існує в природі. Її ще тільки треба створити. Це може зробити виключно народ через соціальну революцію. Натомість маємо пострадянську комуністично-олігархічно-бандитську антиукраїнську державу. Тож коли творитимемо справжню Українську Народну Республіку, не забудьмо, хто головний контрреволюціонер. Він першим стоятиме на нашому шляху.

(Далі буде).

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua