Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Згадай дитинство

Ірина Тіщенко | 23.12.2009 09:01

-3
Рейтинг
-3


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
4

День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути дітьми.

Маленькими ми писали листи доброму чарівникові й клали їх на підвіконня, щоби пташки чи ангели попрацювали поштарями. А потім намагалися не заснути і не пропустити той момент, коли Миколай постукає у двері. Це ніколи не вдавалось, але подарунки завжди з'являлися вчасно.

Нинішні, ми обговорюємо комп'ютерні ігри та паролі до нових ігрових рівнів. Сперечаємося, які марки автомобілів найкращі. І все ж продовжуємо вірити у казку...

Таку казку студентам вирішили подарувати у громадській організації "Батьківщина молода" та Святошинському осередку БЮТу. За сприяння БЮТівців – народного депутата України Володимира Бондаренка, депутата Святошинської районної ради Леоніда Максименка та активістів Святошинської "молодіжки", студенти Київського університету права та Європейського університету отримали можливість безкоштовно відвідати ковзанку. Весела музика чекала на студентів на ковзанці 19 грудня.

У планах молодіжної організації проводити такі заходи регулярно.

Кияни варті кращого!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua