Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Що ж ці Віктори задумали?

Вітер з Гаю | 19.12.2009 00:52

-5
Рейтинг
-5


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
10

Судячи по словам Ющенко, його основна ідея не підняти себе, а повалити Тимошенко.

Здавалася б дивна поведінка. Але все встає на свої місця якщо припустити, що Ющенко домовився з Януковичем про те, що останній стає президентом, а Ющенко – прем'єром. Все тоді клеїться. І слова Ющенко про те, що "президентство – приз переможенного", бо мовляв прем'єром бути краще, бо він сидить на фінансових потоках, вирішує конкретні питання (так, саме таке нещодавно сказав Ющенко). Також стають зрозумілими слова Ющенка про те, що "через 2 місяца Україна буде мати справжнього українського прем'єра". Цікаво кого він мав на увазі? Хто для нього цей таємний "справжній українець"? Очевидно, що він сам. Хороший план у Віктора Андійовича.

Одне тільки не клеїтся. Ющенко прямо заявив, що не буде прем'єром при президентові Януковцичі. Але я думаю, що Ющенко пішов на свідому брехню (ну хто ж за нього буде голосувати, якщо він скаже, що він запланував свій програш, що він свідомо став технічним кандидатом Януковича). Наставте мені мінусів, то все дрібниці. Головне – запам'ятайте мої слова. Згадайте мої слова через пару місяців і згадайте те, як ви відреагували на мою статтю. Це для мене головне.

Коментарі

© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua