Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації
вибориб   ЦВК

Відкритий офыцыйний лист голові ЦВК

Netsysteme | 17.12.2009 18:21

-2
Рейтинг
-2


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
3

Выборы 2010. Не пыдтримую жодного з кандидатыв

Відкритий офыцыйний лист голові ЦВК
Голові Центральнoї

Виборчої Комісії

Шановний Володимир Миколайович!

У відповідності до ч.1 ст. 5 Конституциї України, носієм суверенитету і єдиним джерелом влади в Украні є народ. Ст. 69 Конституції України визначає, що Народ України свое волевиявлення здійснює через вибори, референдуми та інші форми безпосередньої демократії. Обставини, щодо недовіри до діючої президентської влади та представників цiєї влади, кандидат на посаду Президента України, внесенні законодавцем до Закону України "Про вибори Президента України" i викладені в ч. 4,ст.71, ч.1, ст. 83, ч.1, ст. 84. При голосуванні більшості виборців за "Не підтримую жодного з кандидатів на пост Президента України", несе за собою відповідні правові наслідки щодо проведення повториних виборів Президента України.

Згідно з проведеними соціологічними опитуваннями не менше 10% виборців виразили свою готовність віддати cвій голос за цей пункт бюлетеню, а це 3000000 виборців. Bи6ip цих громадян України повинен бути захищеним, але в супереч ч. I, ст. 1, ст. 3, ст. 4 ст.б Закону України "Про вибори Президента України", Центральною виборчою комiciєю України не прийнято рішення, щодо у відповідності до ст. 66 Закону України "Про вибори Президента України" зареєструвати Уповноважених представників, довірених oci6 i в подальшому офіційних спостерігачів.

Виникає можливість сфальсифікувати результати виборів в частинi зарахування голосів виборців, які не підтримали жодного з кандидатів на пост Президента України до будь якого з кандидатів на пост Президента України.

"Не підтримую жодного з кандидатів на пост Президента України" обов'язковий пункт виборчого бюлетеня i є волевиявленням виборців.

На підставі викладеного та у відповідності до ст.ст. 1, 2,3,12,13,17,18 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", прийняти відповідне що до реєстрації Уповноваженних представників, Офіційних спостерігачів кандидата "Не підримую жодного з кандидатів на пост Президента України" та проведення агітації у відповіаності до розділу 8, Закону України "Про вибори Президента України".

Комітет виборців України

"Не підтримай жодного кандидата – За Україну"

wave@systeme.net.ua

http://systeme.net.ua/

Прес-служба: Заставнюк Василь Васильевич.

т/ф (044) 248-18-81

т/ф (095) 445-59-21


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua