Пошук на сайті:
ЗнайтиНародні блоги

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle
Останні публікації

Хто організував другу хвилю епідемії в Кіровограді?


1
Рейтинг
1


Голосів "за"
2

Голосів "проти"
1

Кіровоград ще на початку листопада налаштувався до переходу до епідемії грипу та боротьби з нею. З цього приводу видали розпорядження в ОДА, в місті зібрали нараду з представниками політичних партій на тему, на зразок, "епідемія та вибори", навчальні заклади відправили на карантин, і здається, все пройшло стороною.

Хто організував другу хвилю епідемії в Кіровограді?
Кіровоград ще на початку листопада налаштувався до переходу до епідемії грипу та боротьби з нею. З цього приводу видали розпорядження в ОДА, в місті зібрали нараду з представниками політичних партій на тему, на зразок, "епідемія та вибори", навчальні заклади відправили на карантин, і здається, все пройшло стороною. Стосовно партій, то у міськвиконкомі навіть попередили про перевірку їх пікетів... представниками санстанції, хоча і не сказали що перевірятимуть: друкарську фарбу на долонях чи марлеві пов'язки на обличчі. Великій битві не судилося статись.

Минуло два тижні. Пікети старанно продовжували "політичне інфікування", а віруси не змогли кардинально вплинути на стан здоров'я кіровоградців. На центральну площу міста покликав Арсеній Яценюк. Минулося, бо було не волого і не холодно. А от 6 грудня все було по-іншому. На центральну площу в Кіровограді під легкий дощ зійшлося кілька тисяч бажаючих побачити "зірок" з відомого всім туру від прем'єр-міністра. "Зірки" поїхали з Кіровограда, а епідемія грипу повернулася вже 10 грудня. Але за "планом до двору" обласний центр своїм концертом "політично добивав" уже Віктор Янукович. Місцева, тобто міська влада, не наважилися в епідемічному стані заборонити передвиборний масовий захід на морозі. Мабуть "забезпечувала" рівність кандидатів, хоча до інших зовсім інший підхід. Наприклад, дозволивши мітинг НАС за особистою участю кандидата у Президенти України Олександра Пабата міська спецінспеція звітувала торбою з зірваними об'явами про мітинг, що прийшли вручати довіреній особі кандидата.

Епідемія повернулася, а хто це організував? Є варіанти відповіді: місцева влада, "рейтингові" кандидати або всі перелічені разом, бо їм вибори "за календарним планом". І навіщо було галасувати про профілактику та запобіжні заходи, коли через три-чотирі дні любителів естради з ПТУ та вишів знову відправили на карантин. Студенти "гуляють", виборна кампанія триває, епідемія повернулася і знов дала новий заробіток фармацевтам та торгівцям лимонами і часником. А тим часом та особа, що переймалася цим ще на початку листопада, цього намагається не помічати та замовчувати. Звичайно ж... про що вести мову, коли вже виявили проти гасники лише для коней, тони перетлілої марлі та тому подібні речі і навчили електорат приходити до пікетів лише по марлеві пов'язки... Слава, Богу, що ще не по їжу, запалими від недоїдання очима!


© 2007 - 2020, Народна правда
© 2007, УРА-Інтернет – дизайн і програмування

Передрук матеріалів дозволяється тільки за умови посилання на "Народну правду" та зазначення автора. Використання фотоматеріалів із розділу "Фото" – тільки за згодою автора.
"Народна правда" не несе відповідальності за зміст матеріалів, опублікованих авторами.

Технічна підтримка: techsupport@pravda.com.ua